XS
SM
MD
LG
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04
Čukarički
Vojvodina
10.04.2024
Čukarički
:
Vojvodina
10.04
Radnički 1923
Novi Pazar
10.04.2024
Radnički 1923
:
Novi Pazar
10.04
Crvena zvezda
OFK VrŔac
10.04.2024
Crvena zvezda
:
OFK VrŔac
10.04
Partizan
Voždovac
10.04.2024
Partizan
:
Voždovac
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.12
13:00
OFK VrŔac
Napredak
1
0
06.12.2023 13:00
OFK VrŔac
1 : 0
Napredak
07.12
16:00
Partizan
RFK Grafičar
1
1
07.12.2023 16:00
Partizan
1 : 1
RFK Grafičar
06.12
15:30
Čukarički
Javor Matis
4
1
06.12.2023 15:30
Čukarički
4 : 1
Javor Matis
06.12
15:30
Voždovac
Radnički (SM)
6
3
06.12.2023 15:30
Voždovac
6 : 3
Radnički (SM)
06.12
13:00
Radnički 1923
Smederevo 1924
5
0
06.12.2023 13:00
Radnički 1923
5 : 0
Smederevo 1924
05.12
13:00
Inđija Toyo Tires
Novi Pazar
2
3
05.12.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
2 : 3
Novi Pazar
06.12
18:00
Mladost GAT
Vojvodina
0
3
06.12.2023 18:00
Mladost GAT
0 : 3
Vojvodina
06.12
18:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
5
0
06.12.2023 18:00
Crvena zvezda
5 : 0
Radnički (N)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.11
13:00
Dinamo 1945
Voždovac
0
5
01.11.2023 13:00
Dinamo 1945
0 : 5
Voždovac
01.11
17:00
Železničar (P)
Novi Pazar
0
1
01.11.2023 17:00
Železničar (P)
0 : 1
Novi Pazar
01.11
13:00
BASK TEK
Radnički 1923
2
4
01.11.2023 13:00
BASK TEK
2 : 4
Radnički 1923
01.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Partizan
0
1
01.11.2023 13:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
Partizan
01.11
13:00
Radnički (SM)
Radnik
2
0
01.11.2023 13:00
Radnički (SM)
2 : 0
Radnik
01.11
13:00
RFK Grafičar
Spartak ŽK
2
0
01.11.2023 13:00
RFK Grafičar
2 : 0
Spartak ŽK
01.11
13:00
Inđija Toyo Tires
Kolubara
4
1
01.11.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
4 : 1
Kolubara
01.11
18:00
Metalac
Radnički (N)
0
3
01.11.2023 18:00
Metalac
0 : 3
Radnički (N)
01.11
13:00
OFK VrŔac
Mladost (L)
3
1
01.11.2023 13:00
OFK VrŔac
3 : 1
Mladost (L)
01.11
17:00
Mačva
Mladost GAT
0
1
01.11.2023 17:00
Mačva
0 : 1
Mladost GAT
01.11
13:00
GFK Sloboda
Napredak
0
0
01.11.2023 13:00
GFK Sloboda
0 : 0
Napredak
01.11
19:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
0
2
01.11.2023 19:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 2
Vojvodina
01.11
15:00
IMT
Javor Matis
1
1
01.11.2023 15:00
IMT
1 : 1
Javor Matis
18.10
14:00
Smederevo 1924
TSC
1
1
18.10.2023 14:00
Smederevo 1924
1 : 1
TSC
01.11
13:00
Radnički (NB)
Čukarički
0
0
01.11.2023 13:00
Radnički (NB)
0 : 0
Čukarički
18.10
15:00
Trayal
Crvena zvezda
0
6
18.10.2023 15:00
Trayal
0 : 6
Crvena zvezda
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.09
16:00
MeŔevo
Smederevo 1924
0
3
13.09.2023 16:00
MeŔevo
0 : 3
Smederevo 1924
13.09
16:00
Zlatibor
Metalac
0
1
13.09.2023 16:00
Zlatibor
0 : 1
Metalac
13.09
16:00
Trayal
Gracko
3
0
13.09.2023 16:00
Trayal
3 : 0
Gracko
13.09
16:00
BASK TEK
Loznica
2
0
13.09.2023 16:00
BASK TEK
2 : 0
Loznica
13.09
16:00
Dinamo 1945
Rad
2
0
13.09.2023 16:00
Dinamo 1945
2 : 0
Rad
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 137 korisnika
lazar127842 i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu
Grobarijugg i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
SlobaS i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan032 i joÅ” 8 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i joÅ” 5 korisnika su tipovali utakmicu