XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.06.2020 19:00 Vojvodina 2 : 2 Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.06.2020 17:00 Čukarički 0 : 1 Vojvodina
10.06.2020 20:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.06.2020 15:00 Čukarički 3 : 2 Radnički (N)
03.06.2020 17:30 Radnik 1 : 2 Partizan
03.06.2020 20:00 Vojvodina 0 : 0 Mladost
02.06.2020 17:00 Inđija 1 : 2 Crvena zvezda
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03.2020 18:00 Partizan 4 : 0 Spartak ŽK
23.10.2019 18:00 Mladost 1 : 1 TSC
23.10.2019 18:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
23.10.2019 14:00 Radnički (N) 2 : 0 OFK Bačka
23.10.2019 14:00 Teleoptik 0 : 1 Čukarički
23.10.2019 14:00 Inđija 2 : 1 Proleter
20.11.2019 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Mačva
23.10.2019 14:00 OFK Beograd 1 : 2 Radnik
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.10.2019 15:00 Vodojaža 0 : 6 Partizan
10.10.2019 15:00 Trepča 0 : 8 Crvena zvezda
25.09.2019 15:30 Sinđelić 0 : 0 Zemun
25.09.2019 18:00 Mačva 1 : 0 Metalac
25.09.2019 15:30 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
25.09.2019 15:30 Napredak 1 : 1 TSC
09.10.2019 15:00 Proleter 2 : 1 Javor Matis
25.09.2019 15:30 Zlatibor 1 : 4 Vojvodina
25.09.2019 18:00 Čukarički 3 : 1 OFK Žarkovo
25.09.2019 15:30 Inđija 2 : 0 Dinamo
25.09.2019 15:30 OFK Beograd 3 : 2 Rad
09.10.2019 15:00 Voždovac 2 : 2 Teleoptik
25.09.2019 19:00 Spartak ŽK 2 : 0 Novi Pazar
25.09.2019 15:30 Bratstvo 1946 1 : 3 Mladost
25.09.2019 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2019 15:30 Trayal 2 : 3 Radnik
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.09.2019 16:00 Jagodina Tabane 0 : 0 Teleoptik
11.09.2019 16:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Bečej 1918
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 103 korisnika
Lelke je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Stefan U. se registrovao
zizbojan se registrovao
vucko019 i još 13 korisnika su tipovali utakmicu