XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Partizan
Beograd
24.06.2020 19:00
Vojvodina
2 : 2
Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čukarički
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
10.06.2020 17:00
Čukarički
0 : 1
Vojvodina
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
10.06.2020 20:00
Partizan
1 : 0
Crvena zvezda
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čukarički
Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
03.06.2020 15:00
Čukarički
3 : 2
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
1 : 2
Partizan
Beograd
03.06.2020 17:30
Radnik
1 : 2
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Mladost
Lučani
03.06.2020 20:00
Vojvodina
0 : 0
Mladost
Inđija
Inđija
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
02.06.2020 17:00
Inđija
1 : 2
Crvena zvezda
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan
Beograd
4 : 0
Spartak ŽK
Subotica
10.03.2020 18:00
Partizan
4 : 0
Spartak ŽK
Mladost
Lučani
1 : 1
TSC
Bačka Topola
23.10.2019 18:00
Mladost
1 : 1
TSC
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Sinđelić
Beograd
23.10.2019 18:00
Vojvodina
4 : 0
Sinđelić
Radnički (N)
Niš
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
23.10.2019 14:00
Radnički (N)
2 : 0
OFK Bačka
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Čukarički
Beograd
23.10.2019 14:00
Teleoptik
0 : 1
Čukarički
Inđija
Inđija
2 : 1
Proleter
Novi Sad
23.10.2019 14:00
Inđija
2 : 1
Proleter
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Mačva
Šabac
20.11.2019 18:00
Crvena zvezda
1 : 0
Mačva
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Radnik
Surdulica
23.10.2019 14:00
OFK Beograd
1 : 2
Radnik
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vodojaža
Grošnica
0 : 6
Partizan
Beograd
09.10.2019 15:00
Vodojaža
0 : 6
Partizan
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 8
Crvena zvezda
Beograd
10.10.2019 15:00
Trepča
0 : 8
Crvena zvezda
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
25.09.2019 15:30
Sinđelić
0 : 0
Zemun
Mačva
Šabac
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
25.09.2019 18:00
Mačva
1 : 0
Metalac
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 4
Radnički (N)
Niš
25.09.2019 15:30
Budućnost (D)
1 : 4
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
1 : 1
TSC
Bačka Topola
25.09.2019 15:30
Napredak
1 : 1
TSC
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
09.10.2019 15:00
Proleter
2 : 1
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
25.09.2019 15:30
Zlatibor
1 : 4
Vojvodina
Čukarički
Beograd
3 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
25.09.2019 18:00
Čukarički
3 : 1
OFK Žarkovo
Inđija
Inđija
2 : 0
Dinamo
Vranje
25.09.2019 15:30
Inđija
2 : 0
Dinamo
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
25.09.2019 15:30
OFK Beograd
3 : 2
Rad
Voždovac
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
09.10.2019 15:00
Voždovac
2 : 2
Teleoptik
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
25.09.2019 19:00
Spartak ŽK
2 : 0
Novi Pazar
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 3
Mladost
Lučani
25.09.2019 15:30
Bratstvo 1946
1 : 3
Mladost
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
25.09.2019 17:00
OFK Bačka
1 : 0
Radnički 1923
Trayal
Kruševac
2 : 3
Radnik
Surdulica
26.09.2019 15:30
Trayal
2 : 3
Radnik
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 0
Teleoptik
Zemun
11.09.2019 16:00
Jagodina Tabane
0 : 0
Teleoptik
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
11.09.2019 16:00
Bratstvo 1946
3 : 0
Bečej 1918
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 128 korisnika
FkVodojaza i još 16 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu