Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
25.05
19:00
Crvena zvezda
Partizan
0
0
|
25.05.2021 19:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Partizan |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
21.04
17:00
Crvena zvezda
Radnik
2
1
|
21.04.2021 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnik | |||||
21.04
19:05
Vojvodina
Partizan
0
1
|
21.04.2021 19:05 | Vojvodina | 0 : 1 | Partizan |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
11.03
12:55
TSC
Radnik
1
1
|
11.03.2021 12:55 | TSC | 1 : 1 | Radnik | |||||
30.03
18:00
Crvena zvezda
IMT
3
0
|
30.03.2021 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | IMT | |||||
11.03
17:05
Partizan
Voždovac
4
0
|
11.03.2021 17:05 | Partizan | 4 : 0 | Voždovac | |||||
11.03
15:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
2
|
11.03.2021 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Vojvodina |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
25.11
13:00
IMT
Radnički (N)
2
1
|
25.11.2020 13:00 | IMT | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
25.11
13:30
Javor Matis
Voždovac
1
1
|
25.11.2020 13:30 | Javor Matis | 1 : 1 | Voždovac | |||||
25.11
16:00
Metalac
Partizan
0
1
|
25.11.2020 16:00 | Metalac | 0 : 1 | Partizan | |||||
26.11
16:00
Proleter
Vojvodina
0
2
|
26.11.2020 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
18.12
13:30
Rad
Crvena zvezda
1
2
|
18.12.2020 13:30 | Rad | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
25.11
13:30
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
1
|
25.11.2020 13:30 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
25.11
13:30
Radnik
Čukarički
2
2
|
25.11.2020 13:30 | Radnik | 2 : 2 | Čukarički | |||||
25.11
13:30
TSC
Napredak
2
0
|
25.11.2020 13:30 | TSC | 2 : 0 | Napredak |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
21.10
14:30
Voždovac
RFK Grafičar
2
2
|
21.10.2020 14:30 | Voždovac | 2 : 2 | RFK Grafičar | |||||
21.10
14:30
Smederevo 1924
Radnički (N)
1
2
|
21.10.2020 14:30 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | Radnički (N) | |||||
21.10
14:30
Jedinstvo (R)
Vojvodina
0
2
|
21.10.2020 14:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
16.11
17:00
Crvena zvezda
Zlatibor
4
2
|
16.11.2020 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Zlatibor | |||||
20.10
14:30
Napredak
OFK Žarkovo
2
1
|
20.10.2020 14:30 | Napredak | 2 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
21.10
18:00
Javor Matis
Radnički 1923
2
1
|
21.10.2020 18:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
21.10
14:30
Sušica
Spartak ŽK
0
2
|
21.10.2020 14:30 | Sušica | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
21.10
14:00
Mačva
Metalac
1
2
|
21.10.2020 14:00 | Mačva | 1 : 2 | Metalac | |||||
21.10
14:30
Novi Pazar
Čukarički
1
3
|
21.10.2020 14:30 | Novi Pazar | 1 : 3 | Čukarički | |||||
21.10
14:30
Kabel
Radnik
3
4
|
21.10.2020 14:30 | Kabel | 3 : 4 | Radnik | |||||
21.10
14:30
Rad
Kolubara
0
0
|
21.10.2020 14:30 | Rad | 0 : 0 | Kolubara | |||||
21.10
14:30
Trayal
TSC
0
2
|
21.10.2020 14:30 | Trayal | 0 : 2 | TSC | |||||
21.10
14:30
Mladost (L)
Dinamo
3
0
|
21.10.2020 14:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Dinamo | |||||
21.10
16:00
Partizan
OFK Bačka
2
0
|
21.10.2020 16:00 | Partizan | 2 : 0 | OFK Bačka | |||||
21.10
14:30
IMT
Inđija
2
1
|
21.10.2020 14:30 | IMT | 2 : 1 | Inđija | |||||
21.10
14:30
Radnički (P)
Proleter
0
2
|
21.10.2020 14:30 | Radnički (P) | 0 : 2 | Proleter |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | ||||||
09.09
16:00
Sloga (M)
Trayal
0
10
|
09.09.2020 16:00 | Sloga (M) | 0 : 10 | Trayal | |||||
09.09
16:00
Mokra Gora
Smederevo 1924
5
7
|
09.09.2020 16:00 | Mokra Gora | 5 : 7 | Smederevo 1924 | |||||
09.09
16:00
Sušica
Sinđelić
2
0
|
09.09.2020 16:00 | Sušica | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo (R)
Zemun
4
1
|
09.09.2020 16:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 1 | Zemun | |||||
09.09
16:00
IMT
Budućnost (D)
2
0
|
09.09.2020 16:00 | IMT | 2 : 0 | Budućnost (D) |