Rutinska i značajna pobeda fudbalera Trstenika PPT

FK Trstenik PPT- foto: D.Ivanović

Na stadionu kraj Morave pred 300 gledalaca u okviru 12. prvenstvenog kola Zone "Zapad", odigran je meč između ekipa Trstenik PPT i Juhor iz Glavinaca. U meču je dominirala domaća ekipa, a gosti su se uglavvnom branili i uspeli da održe nerešen rezultat 0:0 u prvom poluvremenu.

U nastavku utakmice ista slika sve do 75. minuta kada su domaći pogodkom Branka Milosavljevića došli u vođstvo od 1:0. Isti igrać je matirao golmana gostiju svojim drugim pogodkom u 86. minutu i to je bio konačan rezultat. Nova tri dragocena boda Trsteničana u borbi za vrh tabele, trenutno su na trećem mestu sa 24 boda, dok je Juhor na 13. mestu sa 10 osvojenih bodova.

U narednom 13. kolu Trstenik PPT je slobodna ekipa, a Juhor na svom stadionu dočekuje Župu iz Aleksandrovca. Na kraju pomenimo i arbitre glavni sudija je bio Mihajlo Pejčinović iz Paraćina sa pomoćnicima Nikolom Draškovićem i Aleksandrom Milovanovićem iz Kruševca. Delegat i kontrolor je bila jedna dama Vesna Vujčić.