Vinogradar
Mladost
Izabranici Dragana Tadića napunili mrežu Levčana u Trsteniku

FK Trstenik PPT- foto: D.Ivanović

Na stadionu kraj Morave u okviru 24. prvenstvenog kola Zone "Zapad" domaći fudbaleri Trstenika PPT boljom i dominantnom igrom tokom celog susreta, deklasirali su goste iz Levča rezultatom 11:0, poluvreme 8:0.

Po lepom i sunčanom vremenu ovaj susret je vodio glavni arbitar Uroš Stojković iz Ćuprije, pomagali su mu sa strana Nikola Bogdanović iz Ćuprije i Miloš Antić iz Jagodine. Delegat i kontrolor bio je Saša Vulić iz Jagodine.

Igrač utakmice Branko Milosavljević postigao je četiri pogodka u 19, 22, 29. i 39. minutu, po dva pogodka postigli su Uroš Grujić u 4. i 30. minutu, Nikola Miljković u 35. i 37. minutu, Mihajlo Krstić u 82. i 87. minutu i Aleksandar Đurić u 55. minutu. Posle ove pobede Trsteničani su i dalje na trećem mestu tabele sa 40 bodova, a Levač je na poslednjem 15. mestu sa 12 bodova. U narednom 25. kolu u Poljni će se sastati domaći Blagotin i Trstenik PPT, dok će fudbaleri Levča kući igrati meč sa Župom iz Aleksandrovca.