Druga uzastopna pobeda Trsteničana na svom terenu

Detalj sa meča Trstenik PPT - Župa Aleksandrovac, foto: D.Ivanović

Fudbaleri Trstenika PPT zabeležili su i drugu uzastopnu pobedu na svom stadionu kraj Morave u okviru 8 .prvenstvenog kola Zone ’’Zapad’’, u komšijskom derbiju sa ekipom Župa iz Aleksandrovca 2:0 poluvreme bez golova.

Ovom pobedom trsteničani su se sajučerašnjim rivalom izjednačili po broju bodova na tabeli, ali je Župa i dalje na trećem a Trstenik PPT na četvrtom mestu sa 15 bodova.

Posle uspavanke u prvih 45 minuta u kojoj su gosti imali dve zrele prilike za pogodke i nisu ih iskoristili. Bili su to šutevi njihovih igrača iz daljine, koje je uspeo da odbrani golman domaćih Tatić. U nastavku susreta Trsteničani su igrali organizovanije i pogodcima Pajića u 65. i Milosavljevića u 81. minutu, osvojili dragocene bodove.

U narednom 9. kolu Trsteničani će biti gosti u Rekovcu kod ekipe Levča, nadaju se i tu povoljnom rezultatu. Župa dočekuje ekipu Kušiljeva. Na kraju pomenimo i arbitre ove utakmice, glavni sudija bio je Petar Milićević iz Kruševca, pomagali su mu sa strana Dušan Ljubisavljević i Miloš Antić, delegat i kontrolor je bio Kruševljanin Saša Jevtić.