Ribnik
Jezero 2017
0 0 pre 11 meseci

OFK Kopaonik 1931 pobedio u Katunu golovima Vukojevića i Maksimovića

OFK Kopaonik pobedio je na gostovanju ekipu Borca iz Gornjeg Katuna. Po prohladnom i kišovitom vremenu gosti su se bolje snašli i zasluženo  pobedili iako su bili oslabljeni neigranjem nekoliko standardnih igrača pre svega Nemanje Knezevića, Dušana Kovačevića kao i golmana Ivana Nikolića.

Imali su domaći fudbaleri šansu kada su posle dosuđenog penala pogodili stativu. Vukojević je kaznio domaćina u 19.minutu za vođstvo 0:1. U drugom poluvremenu domaćin je uspeo da izjednači u 54. minutu, a strelac je bio Goran Stojanović. Maksimović je ponovo doveo goste u  vođstvo u 60. minutu. Domaćin je od 64. minuta igrao bez golmana pa ga je zamenio Janković, koji je stao na gol. Konačnih 1:3 za OFK Kopaonik postavio je Vukojević u 83.  minutu svojim drugim golom na meču.

Borac (GK) - OFK Kopaonik 1931 1:3 (0:1)

Gornji Katun - Stadion Borca. Gledalaca: 100. Sudija: Miloš Gujičić (Kragujevac)7. Strelci: G.Stojanović 54. za Borac, Vukojević 19. i 83. i Maksimović u 60. minutu za OFK Kopaonik 1931. Igrač utakmice: Vukojević.

Borac: Maksimović 6,5 (Janković 6), Z.Stojanović 6,5, Svrzić 6,5 (Stević -), Todorović 6,5, Aksentijević 6,5, Milenović 6,5, G.Stojanović 7 (Milojević-), N.Kojić 6,5, Đurđević 7, S.Kojić 7, Petković 6 (Gašić -).

OFK Kopaonik 1931: Đ.Đokić 7, Popović 7, Knežević 7, Mitrović 7, Danilović 7, Vilimonović 7, Vukojević 8, Burgić 7, N.Đokić 7, S. Đokić 7 (Čolić 7), Maksimović 7,5.