Garevina
Poljoprivrednik
OFK Kopaonik protutnjao kroz Razbojnu

OFK Kopaonik

U drugom kolu Druge rasinske okružne lige OFK Kopaonik je gostovao Donjem Kopaoniku iz Razbojne. Na samom početku  videla se nadmoć gostujuće ekipe. Gosti su poveli veću u 2. minutu Danilović je odlično ubacio loptu sa leve strane, a Predrag Vukojević jakim preciznim šutom postiže gola za 1:0. Odlično su gosti započeli napad iz zadnje linije u 16. minutu a Danilović ponovo proigrava Vukojevića koji postiže gol za 2:0. Samo minut kasnije mladi Milivoje Nikolić postiže gol za svoju ekipu. Uspeli su domaći fudbaleri da postignu jedini pogodak  na ovom meču u 18. minutu kada samo što su krenuli sa centra posle primljenog gola iskoristili su nepažnju gostiju, a Rajičević šutira i lopta završava iza leđa golmana Nikolića.

Pokušao je atraktivno Milivoje Nikolić makazicama ali je njegovudaracstigao do Nemanje Kneževića koji šutira i lopta odlazi iza leđa golmana Nedića. Mogli su domaći  do drugog gola u 27. minutu Raičević  je poršao po desnoj strani loptu vraća na preterac a Branko Virijević šutira, lopta pogađa Nikolića u nogu i odalazi preko gola. Do kraja prvog poluvremena u 30. minutu Vukojević je postigao i treći gol za svoju ekipu.

U drugom poluvremenu gosti nisu preterano napadali  i imali su sreće u 54. minutu jer je igrač domaćih Raičević pogodio stativu. Imao je domaćin penal u  68. minutu kada  je Raičević oboren u šesnestercu, a šut Branka Virijevića Nikolić brani. Do kraja gosti su postigli  još jedan gola za konačnih 1:6.

Razbojna - Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca: 60. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševevac)7. Strelci: Raičević u 18. minutu za Donji Kopaonik, a Vukojević u 2,16, 30. minutu, Nikolić u 17, 83. minutu i N.Knežević u 21. minutu za OFK Kopaonik 1931. Igrač utakmice: Predrag  Vukojević.

Donji Kopaonik: L.Nedić 7, S.Nedić-, Kostić 6,5, Ž.Virijević 6, M.Virijević 6, Stošković 6,5, D.Vilimonović 6,5, Planiničić 6, B.Virijević  6, Radmanović 6,5, Raičević 7.

OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić 7, Popović 7, U.Knežević 7, Mitrović 7, Danilović 7, M.Nikolić 7, M.Vilimnović  7, N.Knežević 7, Vukojević 7,5, Burgić 7, Kovačević 7.

Niže lige Niže lige Druga rasinska okružna liga Donji Kopaonik OFK Kopaonik 1931