Radnički
Fruškogorac
Sremska liga: Sremac Vojka - Železničar 0:1

Sremac Vojka - Železničar

Tokom većeg dela prvog poluvremena Železničar je kontrolisao igri u lopta je, uglavnom, bila u njegovom posedu. Međutim, domaćin se organizovanom odbranom uspešno branio. Vredno pomena iz prvog poluvremena je pogođena prečka Trbovića. Već posle nekoliko uvodnih minuta drugog poluvremena promena rezultat: u 47. minutu iskusni Milan Jerković sjajno izvodi slobodan udarac i dovodi Železničar u vođstvo. Sremac Vojka je posle primljenog kola dominirao i imao nekoliko solidnih prilika, ali je rezultat 0:1 ostao nepromenjen.

VOJKA. Igralište: FK Sremac Vojka. Gledalaca: 150. Sudija: Dušan Petrović (Šid). Strelac: 0:1 Jerković u 47. minutu. Žuti kartoni: Inđić, Rudan i Cvijanović (Sremac Vojka), Vučković, Mrkela i Dimitrijević (Železničar). Igrač utakmice: Milan Jerković.

SREMAC VOJKA: Strugalović. S. Rankov, Inđić, Rudan (od Kujundžić), Cvijanović, Delić, Jovanović (od 87. Čavić), Čortanovački (od 70. B. Rankov), Stojanov, Kolarov, Eraković (od 83. V. Frankov).

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Grković, Branković, Ninić, Vučković, Mrkela (od 46. Ljubinković), Jerković, Trbović, Kaurin, Dimitrijević (pod 74. Sudžum), Dubajić.