Gol
1'
Sremska liga: Sremac Deč - Napredak 2:1

Sremac (Deč)I - Napredak

Do prvog gola čekalo se samo tri minuta. Janković je vukao loptu od centra i kada je bio na dvadesetak metara od Nikolića usledio je šut pod samu prečku. Promena rezultata u 62. minuti: akcija domaćina, šut Gligorijevića, golman kratko podbija loptu, na koju natrčava Matić i to je kapitalnih 2:0. Posle šuta Todorovića u 82., minuti, Šljukić odbija loptu preko glave. Na žalost po domaćina, ona pada na gol liniju, a potom ulazi u sam gol.

DEČ. Igralište: FK Sremac. Sudija: Bojan Graovac (Ruma). Pomoćnici: Nemanja Bošković (Salaš Nočajski) i Draško Relić (Martionci). Delegat: Slobodan Turčinović (Inđija). Strelci: 1:0 Jankovič u 3, 2:0 Matić u 62, 2:1 Todorović. Žujti kartoni: Nedeljković, Mijatović, Radošević i Jurišić (Sremac), Mirosavljević, Vukosavljević i Petrović (Napredak). Igrač utakmice: Svetozar Matić.

SREMAC: Šljukić, Stojković, Nedeljković, Mijatović, P. Majstorović (od 69. Stopjčević), Gligorijević (od 77. Krstović), Kresojević, Radošević (od 75. M. Majstorović), Jurišić (od 69. Mladenović), Matić, Janković (od 77. Živanović).

NAPREDAK: D. Nikolić, Subotić, Poljak (od 65. Savković), Mirosavljević, Jakšić (od 57. Alijagić), Pršić, Todorović, Tošić (od 65. Minić), Vukosavljević, Vesić, Petrović.