45'
Žuti karton
36'
"Traktorče" zaribalo na Banjici

Susret dva tima koja su iz poslednja 4 kola uzela po 10 bodova i čija forma ide uzlaznom linijom počeo je golom domaćih. Iz prve dobro osmiÅ”ljene akcije Rad je poveo, igrao se 12. minut. Gojković je lepo prodro po boku i centrirao na peterac, golman gostiju Katić je izleteo u prazno, pa Mandiću nije bilo teÅ”ko da loptu poÅ”alje u praznu mrežu.

Posle primljenog gola gosti pokuÅ”avaju kratkim pasovima da se približe protivničkom Å”esnaestercu, ali im se svi napadi zavrÅ”avaju na dvadesetak metara od gola Rada. Tako je jedna prava akcija sa uspeÅ”nim zavrÅ”etkom bila dovoljna da Rad na odmor ode s minimalnom prednoŔću.

Drugo poluvreme Rad otvara lepom prilikom posle samo dva minuta igre. Milosavljevićev Å”ut sa 14 metara Katić je vrhovima prstiju skrenuo u korner. Gosti potom igraju puno nadahnutije, ulažu puno htenja ne bi li izmenili rezultat, ali odbrana Rada je danas granitna.

Koncepcija igre "Građevinara" se svodila na očuvanje minimalnog vođstva, u tome su uspeli i uzeli izuzetno važna tri boda. U sredu je na programu vanredno kolo kada "Građevinari" gostuju u Novom Sadu ekipi Mladost GAT, dok IMT dočekuje Javor Matis.

RAD - IMT 1:0 (1:0)

STADION: Kralj Petar Prvi. GLEDALACA: 300. GL.SUDIJA: Petrović Nikola. POM.SUDIJE: Milosavljević Nikola i Hrutka Marko. STRELAC: Mandić 12.min (Rad). ŽUTI KARTONI: Blažić, Mrđa,Ā  Đurković i Lalatović (Rad), Zorić i Stefanović (IMT).

RAD: Đurković, Vučićević, Milosavljević (Å arac), Gojković (Bacanović), Lalatović, Mrđa, Đurđević, Blažić, Mandić (Nović) (Stanojević), Radivojević, GaÅ”ić.Ā

IMT: Katić, Zorić (Petrović), GliÅ”ić, Stefanović, Lučić, Novaković (Đuričin), Damjanović, Stamenić (Radočaj), Džinović (Petrović), Lukić, Lazović.