Misača
Proleter
Mladi rudar
Remi po meri domaćih

U 10.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Šamota i Sloge podelili su bodove, odigravši 1:1. U ne mnogo kvalitetnoj utakimici, u meču sa dosta duela i čvrstih (uglavnom korektnih) startova i vrlo malo prilika za gol, utisak je da domaći mogu biti zadovoljniji osvojenim bodom. Jedino vredno pomena u nezanimljivom prvom poluvremenu su šutevi sa udajlenosti oko 10 metara M.Jelesijevića u 34. i V.Petrovića u 40. minutu (oba završila u rukama golmana Lazerevića).

Drugo poluvreme donelo je za nijansu sadržajniju igru. Priliku za gol gosti su imali u 67. minutu kada je Č.Petrović (posle dobrog dodavanja V.Petrovića) sa 10-ak metara šutirao pored gola. Domaći su uzvratili u 72.minutu, ali je udarac Sr. Stanojlovića  10-ak metara iskosa sa leve strane završio pored gola. U 75. minutu Komnenović je dobio drugi žuti karton, a brojčanu nadmoć domaći su pretvorili u vođstvo u 89. minutu. V.Petrović je izveo slobodan udarac 17-18 metara iskosa sa desne strane i pogodio prečku, odbijenu loptu Č.Petrović prosledio do J.Petrovića, a ovaj rutinski  sa 5 metara poslao loptu u mrežu. U nadoknadi vremena, tačnije u 92. minutu, domaći su skrivili jedanaesterac, a V.Nikolić sigurnom realizacijom donelo izjednačenje domaćima.

Šamot (Aranđelovac) - Sloga (Zagorica) 1:1

Igralište u Aranđelovcu. Gledalaca oko 40. Delegat:Radoje Šarčević (Stojnik). Sudija:Aleksandar Garić, pomoćnici:Relja Vukić i Goran Nikolić (svi iz Aranđelovca). Strelci:Velibor Nikolić sa penala u 92.minutu za Šamot, a Jovan Petrović u 89.minutu za Slogu. Žuti kartoni:N.Jelesijević, Milan Stevanović (Sloga). Crveni kartoni:Komnenović (drugi žuti)  u 75.minutu (Šamot), Dimitrijević u 90.minutu (drugi žuti) (Sloga).

Šamot: Lazarević, Sedlić, Z.Nikolić, Zirojević, Komnenović, Sr.Stanojlović (od 68. Đorđević), Lekić, Jakovljević (od 78. Radović), Pavlović, V.Nikolić, Sl.Stanojlović (od 85. Skerlić).

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Gajić, Milan Stevanović, Gušić, Antonijević, J.Petrović, Č.Petrović (od 89. Radonjić), V.Petrović, M.Jelesijević.