Mladi rudar
Kopljari
Budućnost
Sloga sigurna u Misači

Fudbaleri Sloge osvojili su nova tri boda, pošto su u okviru 8.kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola savladali domaću Misaču rezultatom 4:0. Položaj na tabeli dodeljivao je ulogu favorita gostima, ali je prvo poluvreme proteklo u gotovo identičnoj igri. Prilike za pogodak domaći su imali u 3. i 9.minutu, kada je Stanković (u oba navrata) nedovoljno precizno šutirao sa 10-ak metara. Iz prve ozbilnije akcije gostujući fudbaleri su postigli gol. Antonijević je uputio dubinsku loptu u prostor, a M.Jelesivić iskoristio svoju brzinu i spretnost i sa 10 metara rutinski savladao golmana Aranđelovića. Najizgledniju priliku za izjednačenje domaći su imali u 23.minutu. Filipović je šutirao sa 20-ak metara golman gostiju Jelesijević na kratko intrvenisao, odbijenu loptu sa 10 metara šutirao Vujičić, ali nedovoljno dobro da bi savladao Jelesijevića. Domaći su do gola mogli i u 34.minutu, kada je Pantelić sa 10 metara tukao glavom,a Jelesijević dobrom intervencijiom sačuvao svoj gol. Gosti su bili najbliži postizanju gola u 45.minutu, ali je M.Jelesijević (posle dobrog dodavanja Dimitrijevića) pogodio stativu.

Fudbaleri Sloge su  praktično na početku drugog dela igre postigli pogodak i čini se da je taj detalj umnogome odredio dalji tok meča. Antonijević je izveo slobodan udarac 25 metara iskosa sa leve strane i pogodio gornji desni ugao domaćeg golmana. Od tog trenutka domaći su igrali dosta nervozno i uglavnom udarcima iz daljine pokušavali da ugroze danas vrlo solidnog Jelesijevića. Treći gol gostiju delo je M.Jelesijevića, koji je oduzeo loptu neopreznim odbrambenim igračima domaćih i sa pola metra poslao loptu u gol. Isti igrač bio je u prilici u 83.minutu, posle dobrog dodavanja Č.Petrovića, ali je sa 5 metara glavom pogodio stativu. Konačan rezultat ovog uglavno korektnog meča postavio je već pominjani M.Jelesijević (ovaj put iskoristivši idealno proigravanje V.Petrovića) i sa 5 metara savladao Aranđelovića.

Misača - Sloga (Zagorica) 0:4

Igralište u Misači. Gledalaca oko 30. Delegat:Nenad Đorđević. Sudija:Mateja Milenković, pomoćnici:Petar Sretenović i Nemanja Todorović (svi iz Aranđelovca). Strelci:Marko Jelesijević u 12. 79. i 83.minutu i Antonijević u 52.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Dokić (Misača), Antonijević (Sloga).

Misača: Aranđelović, Dimitrov (od 72. Dokić), Švabić, Danilović, Radisavljević, Vujičić, Stanković (od 85.Pavlović), Pantelić, Filipović (od 78.Panović), Preković, Stojanović.

Sloga: N.Jelesijević, Jovanović, Dimitrijević, Vesić, Stevanović, Gušić, Antonijević, Milić (od 56.J.Petrović), Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.