Polet (LJ)
Karađorđe
Sloga (P)
Mihajlovac očitao lekciju budućem zonaÅ”u

Malobrojni gledaoci nisu imali priliku da u prvom poluvrenmenu odgledaju kvalitetan fudbal. Istina viđene su po dve poluprilike ali su u timu gostiju neprecicni bili najpre Stojanović u 8. a potom u Stojković u 40. minutu. I domaćini su pripretili preko Nikolića a zatim i Krunića. Zbilo se to u 36. i 40. minutu utakmice.

U nastavku je priželjkivana bolja igra pre svega anemičnih domaćina ali su do izražaja doÅ”li gosti koji su sa lakoćom postigli čak tri pogotka. Najpre je posle centarÅ”uta Jankovićasa desne strane neometan sa pet metara golmana Božovića savladao DiÅ”ić. Na 2:0 povisio je Janković a konačan rezultat postavio je rezervista Krnjajić koji se bez problema prožetao kroz odbranu budućeg ZonaÅ”a.

SLOGA - MIHAJLOVAC 0:3 (0:0)

Duel Boričića i Ivkovića foto: Stole

KRALjEVO - Strelci: 0:1 DiÅ”ić u 60. 0:2 Janković u 64. 0:3 Krnjajić u 77. Gradskistadion. Gledalaca 50. Sudija: MiloÅ” Petrović (Smed. Palanka) 7,5. Žuti kartoni: Županjac (Sloga), Ivković, Pajić (Mihajlovac)

SLOGA: Božović 7 Spasojević -), Obradović 6, Gvozdenović 6,5, Dunjić 6,5, Županjac 6,5, Krstić 6,5, Drecun 6 (Pvlović 6), Boričić 6, Krunić 6 (Čilić -), Nikolić 6, Stolić 6

MIHAJLOVAC: Dobrić 7, Janković 7,5, Ređić 6,5, Ilić 7, Stojković 7, Ivković 8, Stojanović 6,5 (Krnjajić 7), Arsenijević 6 (Pajić 6,5), DiÅ”ić 7, Maksimović 6,5 (Đorđević -) Likić 6,5

Igrač utakmice: Dalibor Ivković (Mihajlovac)