Karađorđe
Sloga (P)

Djordjević projektilom doneo belima bod

31.10.2015 Stojan Petković

Duel dva bivša prvoligaša završen je podelom bodova. Gosti su bili superiorniji u prvom a domaćini u drugom poluvremenu. Posle dve propuštrene prilike u 7. i 10. minutu kada su neprecizni bili najpre Jocvanović a zatim i Jovanović, Kraljevčane je lepim pogotkom matirao visoki entarfpor Janković koji je iskoristio nesmotrenost odbrane domaćina i sa dvadesetak metara matirao istrčalog golmana Božovića. U nastavku iniocijativa Sloge. Posle nekoliko, ne baš preciznih, udaraca usledilo je izjednačenje. Posle slobodnog udarca koji je izveo Trnavac lopta se odbila do Đorđevićča koji sa 25 metara uputio pravi projektil posle kojeg se lopta našla u gornjem desnom uglu gostijućih vrata. Bio je to evro gol posle kojeg su domaćini nastavli atake ka golu Jedinstva ali su na kraju morali da se zadovolje bodom što je, čini se, bilo po meri i gostiju iz Užica.

Duel Djordjevića i Jovanovića foto: Stole

SLOGA - JEDINSTVO PUTEVI 1:1 (0:1)

KRALjEVO - Strelci: 0:1 Janković u 30. 1:1 Đorđević u 57. Gradski stadion. Gledalaca 150. Sudija: Aleksandare Lukić (Divci) 7. Žuti kartonoi: Jevremović (Sloga), Gligić, N. Stranić (Jedinstvo). Igrač utakmice: Miloš Đorđević (Sloga).

SLOGA: Božović 7, Andrić 6 (Jevremović 6,5), Parezanović 7, Radosavljević 7, Đorđević 7,5, Kurandić 7, Bogdanović 6, Marušić 6, Grkajac 6, Milošević 6,5 (Filipović -), Županjac 6 (Trnavac 7).

JEDINSTVO PUTEVI: Vukašinović 7, Gligić 6, Glišović 6,5, Pavlović 7, Milutinović 7, Žilović 6,5, M.Stanić 7, Glišić 6 (Peković -) 7, Janković 7, Mušikić 6,5, Jovanović 7 (Dučić -).