Topola
Hajduk
Sveti Đorđe
Nova pobeda Alasa, sledi utakmica godine!

Košarkaši Dunava, pobedom u Odžacima, ostali su neporaženi i posle dvadeset kola. Alasi su slavili rezultatom 77:95 (21:29, 27:19, 09:23, 20:24) i tako napravili odličan uvod pred derbi sezone, utakmicu sa Vrbasom, koja može odlučiti prvenstvo.

U prvom poluvremenu, domaći igrači pružili su odličan otpor, posebno u drugoj četvrtini. Motivisani i nošeni podrškom publike, igrači Odžaka brzo su stigli prednost Dunava sa početka utakmice i na odmor se otišlo nerešenim rezultatom (48:48). Ipak, u nastavku meča, kvalitet Dunava dolazi do izražaja. Odličnom igrom u odbrani i spuštanjem lopte visokim igračima u napadu, Alasi su brzo napravili veliku prednost i prelomili utakmicu već posle par minuta u trećoj deonici. Na kraju zaslužena i ubedljiva pobeda Dunava koji je u ovoj utakmici nastupio u oslabljenom sastavu.

U narednom kolu, u derbiju sezone, Dunav na svom terenu dočekuje drugoplasirani Vrbas. Utakmica se igra u PETAK od 19h30 u hali u Belegišu. Pozivamo sve navijače i prijatelje kluba da dođu i pruže podršku košarkašima Dunava u ovoj derbi utakmici.