Dobojlijama trofej u Kupu Srpske

Rukometaši Sloge osvojili su Kup Republike Srpske pobjedom u finalu protiv Dervente 32:25.

Pehar rukometašima Sloge / foto: SRNA

Na završnom turniru u Doboju, Sloga je prvo u polufinalu eliminisala banjalučki Borac m:tel 29:25, a onda je u meču za trofej slavila protiv Dervente i stigla do četvrtog trofeja u najmasovnijem rukometnom takmičenju Republike Srpske.

Dervenćani u finalnom meču nisu uspjeli da ponove dobru igru iz polufinala, kada su bili uspješniji od Kozare Mlijekoprodukt iz Kozarske Dubice 37:25.

Dodajmo i da su pioniri Sloge osvojili šampionsku titulu u prvenstvu Republike Srpske za igrače rođene 2002. godine i mlađe, čime je Doboj još jednom pokazao da je rukometni grad i da ne treba da brine za budućnost ovog sporta.