Carići pobedili, Varvarinci zadovoljni ali ljuti na sudiju

Fudbaleri Car Konstantina članovi Srpske lige grupa Istok pobedili su u generalnoj probi pred nastavak sezone,fudbalere Temnića iz Varvarina lidera Zone ZAPAD i verovatno budućeg srpskoligasa.. Dva bratska kluba već desetak godina igraju pred početak sezone generalne probe pred svoje nastupajuće šampionate. Bila je to odlična fudbalska predstava po mišljenju svih aktera sa puno trčanja,borbenosti i htenja. Ovog puta pobedili su domaćini pre svega zahvaljujući het triku Milana Miloševića ali i pomoći glavnog sudije kako reče član UO Temnića  Dragan Stamenković gospodina Randjelovića koji je prevideo jedan ofsajd vođi napada Varvarinaca Ackoviću kod izjednačenja na 3:3 ne shvatajući da je ovo utakmica sportskih prijatelja. Na kraju pobednika je u 89 minutu odlučio već pomenuti Milan Milošević u 89 minutu iz opravdano dosuđenog penala.,što nije omelo bratske predsednike i klubove  da se posle utakmice po običaju malo druže i dogovaraju o narednim aktivnostima

CAR KONSTANTIN-  TEMNIĆ (Varvarin)     4:3(1:2)

Strelci: 0:1 Acković u 30,1:1 M.Milošević u 34,1:2 Acković u 42, 2:2 M.Milošević u 50, 2:3 Krstić  u 55 ,3:3 Jovanović u 66,4:3 M-Milošević u 89 minutu iz KU.. Pomoćni teren Stadiona SRC "Čair",gledalaca 200. Sudija Ranđelović(Niš),

CAR KONSTANTIN:  Milanović,Mitrović,Aleksić,Cenić,Blagojević,Zdravković,Jovanović,Stefanović,Vukić,Ristić i Milan Miloševič: Igrali su još: golman Stanković,Milenković i Antić

TEMNIĆ : Slobodan.R. Marković,Radosavljević,Petković,Pešić,Žerjav,Vladimir Stojkvić,Miletić,Milan marković,Acković,Sibinović i Krstić: Igrali su još: Velisavljević,Milan Stojković,Stanojević,Ćosić,Slobodan.Z.Marković,Simonović,Jovanović i Bogdanović

Bratski klubovi,bratski i predsednici: Darko Branković(Temnić) i Miroslav Milivojevič (Car konstantin)