XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
02/03.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.02.2019 20:00 Angers 1 : 0 Dijon
20.02.2019 19:00 Bordeaux 0 : 0 Guingamp
13.02.2019 19:30 Caen 0 : 1 Nantes
01.02.2019 20:45 Lille 4 : 0 Nice
02.02.2019 20:00 Monaco 2 : 1 Toulouse
03.02.2019 15:00 Nîmes 1 : 1 Montpellier
02.02.2019 21:00 Reims 2 : 1 Olympique Marseille
02.02.2019 20:00 Rennes 1 : 0 Amiens SC
13.02.2019 19:00 Saint-Étienne 2 : 1 Strasbourg
03.02.2019 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 1 PSG
20.02.2019 20:54 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 21 18 2 1 56
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 23 14 4 5 46
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 23 12 7 4 43
4 Plasman u evropska takmičenja Saint-Étienne 23 11 7 5 40
5 Montpellier 22 9 9 4 36
6 Strasbourg 23 9 8 6 35
7 Olympique Marseille 23 10 4 9 34
8 Reims 23 8 10 5 34
9 Nice 23 9 7 7 34
10 Rennes 23 9 6 8 33
11 Nîmes 23 8 6 9 30
12 Bordeaux 23 7 8 8 29
13 Nantes 23 7 6 10 27
14 Angers 23 6 9 8 27
15 Toulouse 23 6 8 9 26
16 Dijon 22 5 5 12 20
17 Caen 23 3 9 11 18
18 Play Out Monaco 23 4 6 13 18
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Amiens SC 23 5 3 15 18
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 23 3 6 14 15
24.kolo
Sledeće kolo
09/10.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.02.2019 20:00 Amiens SC 1 : 0 Caen
08.02.2019 20:45 Dijon 1 : 2 Olympique Marseille
10.02.2019 17:00 Guingamp 0 : 2 Lille
10.02.2019 15:00 Montpellier 2 : 2 Monaco
10.02.2019 15:00 Nantes 2 : 4 Nîmes
10.02.2019 21:00 Nice 1 : 0 Olympique Lyonnais
09.02.2019 17:00 PSG 1 : 0 Bordeaux
10.02.2019 17:00 Rennes 3 : 0 Saint-Étienne
09.02.2019 20:00 Strasbourg 1 : 2 Angers
10.02.2019 15:00 Toulouse 1 : 1 Reims

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 19 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu