25.11.2013 09:48 Bojan R. Stevanović

Radnički pobedio Rudar

U subotu je, sa početkom u 19:00 sati, pred stotinak gledalaca, u ćuprijskoj hali sportova ADA odigrana je rukometna utakmica između domaće ekipe RK Radnički (Ćuprija) i gostujuće ekipe RK Rudar iz Majdanpeka.   U toku prve polovine prvog poluvremena bila je izjednačena igra, ali je u drugom delu prvog poluvremena gostujući tim zaigrao bolje, pa je na kraju prvog poluvremena vodio,...

09.11.2013 22:04 Bojan R. Stevanović

RK Radnički Ćuprija - RK Bor 2 30:19 (18:13)

Danas je, sa početkom u 19:00 časova, u SC Ada (hali sportova) u Ćupriji, pred oko 100gledalaca, odigrana prvenstvena rukometna utakmica Druge lige Istok, između domaće ekipe RK Radnički (iz Ćuprije) i gostujuće ekipe RK Bor 2 (iz Bora). Domaća ekipa je vodila tokom celog meča. Rezultat utakmice na poluvremenu bio je 18:13, voćstvo domaće ekipe. Krajnji rezultat je bio 30:19, uspešna...