XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
01.03.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
01.03.2023
Vojvodina
Novi Sad
01.03.2023
Radnički (N)
:
Vojvodina
Radnik
Surdulica
01.03.2023
Voždovac
Beograd
01.03.2023
Radnik
:
Voždovac
Mladost (L)
Lučani
01.03.2023
Čukarički
Beograd
01.03.2023
Mladost (L)
:
Čukarički
Kolubara
Lazarevac
01.03.2023
Javor Matis
Ivanjica
01.03.2023
Kolubara
:
Javor Matis
Crvena zvezda
Beograd
01.03.2023
Partizan
Beograd
01.03.2023
Crvena zvezda
:
Partizan
Radnički 1923
Kragujevac
01.03.2023
TSC
Bačka Topola
01.03.2023
Radnički 1923
:
TSC
Spartak ŽK
Subotica
01.03.2023
Novi Pazar
Novi Pazar
01.03.2023
Spartak ŽK
:
Novi Pazar
Mladost GAT
Novi Sad
01.03.2023
Napredak
Kruševac
01.03.2023
Mladost GAT
:
Napredak

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 19 17 2 0 53
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 19 13 4 2 43
3 Plasman u evropska takmičenja TSC 19 11 6 2 39
4 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 19 10 5 4 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 19 9 6 4 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 19 9 4 6 31
7 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 19 9 4 6 31
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 19 7 4 8 25
9 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 19 5 5 9 20
10 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 19 5 4 10 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 19 4 6 9 18
12 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (L) 19 4 6 9 18
13 Play Out Radnički (N) 19 4 5 10 17
14 Play Out Javor Matis 19 4 4 11 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost GAT 19 3 4 12 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 19 1 5 13 8

25.kolo
Sledeće kolo
04/05.03.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost GAT
Novi Sad
05.03.2023
Radnički (N)
Niš
05.03.2023
Mladost GAT
:
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
05.03.2023
Spartak ŽK
Subotica
05.03.2023
Napredak
:
Spartak ŽK
Novi Pazar
Novi Pazar
05.03.2023
Radnički 1923
Kragujevac
05.03.2023
Novi Pazar
:
Radnički 1923
TSC
Bačka Topola
05.03.2023
Crvena zvezda
Beograd
05.03.2023
TSC
:
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
05.03.2023
Kolubara
Lazarevac
05.03.2023
Partizan
:
Kolubara
Javor Matis
Ivanjica
05.03.2023
Mladost (L)
Lučani
05.03.2023
Javor Matis
:
Mladost (L)
Čukarički
Beograd
05.03.2023
Radnik
Surdulica
05.03.2023
Čukarički
:
Radnik
Voždovac
Beograd
05.03.2023
Vojvodina
Novi Sad
05.03.2023
Voždovac
:
Vojvodina
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 296 korisnika
SportskaCentrala1992 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
AdicaninNS i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
BACZUBESENOVO3 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
fk Polet i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dekki Jovic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DaniloStoiljkovic i još 15 korisnika su tipovali utakmicu
Nemanja C. i još 4 korisnika su tipovali utakmicu