XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
10.10.2022 16:00
Radnički (N)
1 : 3
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
09.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 0
Mladost GAT
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Napredak
Kruševac
08.10.2022 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Radnik
Surdulica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
07.10.2022 17:00
Radnik
1 : 1
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 19:00
Vojvodina
1 : 2
TSC
Voždovac
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
09.10.2022 19:30
Voždovac
0 : 4
Partizan
Čukarički
Beograd
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.10.2022 15:00
Čukarički
3 : 0
Javor Matis
10.10.2022 18:45 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 14 12 2 0 38
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 14 9 3 2 30
3 Plasman u evropska takmičenja TSC 14 8 5 1 29
4 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 14 9 2 3 29
5 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 14 8 1 5 25
6 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 14 7 2 5 23
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 14 6 4 4 22
8 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 14 5 4 5 19
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 14 5 3 6 18
10 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 14 4 2 8 14
11 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 14 3 4 7 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (N) 14 3 4 7 13
13 Play Out Mladost (L) 14 3 3 8 12
14 Play Out Javor Matis 14 3 3 8 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost GAT 14 2 3 9 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 14 0 5 9 5

15.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Radnički (N)
Niš
15.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Radnički (N)
Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
16.10.2022 18:30
Partizan
3 : 2
Čukarički
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Voždovac
Beograd
14.10.2022 19:00
TSC
3 : 0
Voždovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
14.10.2022 17:00
Novi Pazar
1 : 1
Vojvodina
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnik
Surdulica
15.10.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnik
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
14.10.2022 15:00
Mladost GAT
1 : 1
Mladost (L)
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 15:00
Spartak ŽK
2 : 1
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2022 14:00
Radnički 1923
0 : 1
Crvena zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 296 korisnika
SportskaCentrala1992 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
AdicaninNS i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
BACZUBESENOVO3 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
fk Polet i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dekki Jovic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DaniloStoiljkovic i još 15 korisnika su tipovali utakmicu
Nemanja C. i još 4 korisnika su tipovali utakmicu