XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
09/10.07.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
10.07.2022 20:00
Crvena zvezda
4 : 0
Radnički (N)
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
11.07.2022 20:00
Kolubara
1 : 1
Radnički 1923
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
09.07.2022 20:00
Mladost (L)
1 : 1
Spartak ŽK
Radnik
Surdulica
1 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
10.07.2022 20:00
Radnik
1 : 2
Mladost GAT
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
10.07.2022 20:00
Vojvodina
1 : 0
Napredak
Voždovac
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
08.07.2022 20:00
Voždovac
1 : 0
Novi Pazar
Čukarički
Beograd
1 : 4
TSC
Bačka Topola
09.07.2022 20:00
Čukarički
1 : 4
TSC
Javor Matis
Ivanjica
0 : 4
Partizan
Beograd
09.07.2022 20:00
Javor Matis
0 : 4
Partizan
11.07.2022 22:15 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Partizan 1 1 0 0 3
2 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 1 1 0 0 3
3 Plasman u evropska takmičenja TSC 1 1 0 0 3
4 Plasman u evropska takmičenja Mladost GAT 1 1 0 0 3
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 1 1 0 0 3
6 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 1 1 0 0 3
7 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 1 0 1 0 1
8 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (L) 1 0 1 0 1
9 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 1 0 1 0 1
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 1 0 1 0 1
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 1 0 0 1 0
12 Prelazi u ligu višeg ranga Novi Pazar 1 0 0 1 0
13 Play Out Napredak 1 0 0 1 0
14 Play Out Čukarički 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Javor Matis 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (N) 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
16/17.07.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Partizan
Beograd
15.07.2022 20:00
Radnički (N)
3 : 3
Partizan
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
16.07.2022 20:00
TSC
0 : 0
Javor Matis
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Čukarički
Beograd
15.07.2022 20:00
Novi Pazar
1 : 2
Čukarički
Napredak
Kruševac
0 : 0
Voždovac
Beograd
17.07.2022 20:00
Napredak
0 : 0
Voždovac
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
16.07.2022 20:00
Mladost GAT
0 : 4
Vojvodina
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Radnik
Surdulica
15.07.2022 20:00
Spartak ŽK
2 : 0
Radnik
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
17.07.2022 17:30
Radnički 1923
1 : 0
Mladost (L)
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
16.07.2022 20:00
Crvena zvezda
5 : 0
Kolubara
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 296 korisnika
SportskaCentrala1992 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
AdicaninNS i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
BACZUBESENOVO3 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
fk Polet i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
goranpilac i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dekki Jovic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DaniloStoiljkovic i još 15 korisnika su tipovali utakmicu
Nemanja C. i još 4 korisnika su tipovali utakmicu