Veternica
Jedinstvo (Š)
Šumadija
Prva JOL: Bobište - Progres 2:0

Na zatvaranju jesenjeg dela prvenstva fudbaleri Bobišta su savladali dobru ekipu Progresa rezultatom 2:0. Krenuli su domaći od starta ofanzivno jer im je pobeda bila imperativ. Napadali su domaći preko raspoloženog Djurića koji je na današnjoj utakmici bio dvostruki strelac,a ton u dobroj igri domaćina davao je danas više nego odlični Nikola Janković koji je bio neumoran. Poveli su domaći u 28.minutu. Pravili su gosti ofsajd zamku Djurić je to iskoristio izbio sam pred golmana gostiju Dimitrijevića i rutinskom egzekucijom sproveo loptu u mrežu. Pokušavali su gosti napadima, ali su veliku prepreku imali u iskusnom čuvaru mreže Nikoliću koji je pravovremenim intervencijama ostao danas nesavladiv. Više nego povoljnu šansu za domaćina ne koristi štoper Marjanović u prvom poluvremenu.

U drugom delu gosti pojačavaju napade ulaskom Stoiljković Nenada koji je u par navrata pravio probleme domaćoj odbrani. Za goste šansu takodje propušta Mihajlović kada se istakao Nikolić. Sve dileme oko pobednika rešava svojim drugim golom Djurić u 71.minutu, udarcem iskosa sa desne strane sa nekih dvadesetak metara. Imao je šansu i za treći pogodak ali je pogodio stativu u 78.minutu.

Igralište FK Bobište. Gledalaca 150. Sudija: Nikola Stamenković (Leskovac). Pomoćnici: Kostadinović Dragan (Vučje) i Cvetković Jelena (Donja Jajina) .
Strelac: Djurić u 28. i 71.min za Bobište. Crveni karton: Stojnović (Progres)

BOBIŠTE: Nikolić, Stojković lj. A, Stojković s. A, Marjanović A, Marjanović M (od 80min Stojanović), Djordjević, Djurić, Popović (od 70.min Milenković), Janković , Stamenković, Stefanović (od 63.min Zdravković)

PROGRES: Dimitrijević, Mitić I, Mitić A (od 46.min Stoiljković), Djordjević (od 60.min Stojanović), Stojanović V, Mitić, Mihajlović, Rajić, Stanković, Stamenković