Pirot
Brđanka
Midžor 192 nastavio sa pobedama, u Bujanovcu bolji od Zufa

KMF Midžor 192 - foto: Arhiva kluba/Siniša Nikolić

Velika pobeda ekipe Midžor 192 rezultatom 8:4 u Bujanovcu protiv ekipe Zufa u punoj sportskoj hali, pred više od 200 gledalaca. Gosti su tokom cele utakmice pokazivali nadmoćnost dobrim igrom u napadu i čvrstom odbranom, takvom igrom domaći nisu mogli da im se suprotstave.

Domaćoj ekipi, stvari su se dodatno zakomplikovale kada je trener ekipe Sadrija Raimović dobio crveni karton u 23. minutu. Atmosfera u hali bila je uzavrela tokom cele utakmice, a na kraju gostujući tim je zasluženo izašao kao pobednik i doneo radost svojim navijačima, dok su domaći igrači ostali sa gorčinom poraza.

Ovom pobedom gostujuća ekipa se još više približila sigurnoj zoni na tabeli, i nastavila niz dobrih rezultata. U sledećm kolu ekipa Midžora 192 dočekuje ekipu BSK iz Bujanovca.

Zufo - Midžor 192 4:8

Gledalaca: 200. Sudije: Stanković Ivan (Niš) i Mitić Miloš (Surdulica). Delegat: Stanisavljević Vladimir (Surdulica). Strelci: Zufo: Kljajić Željko 25, Iseni Enis 29, Jovanović Branislav 7. i 33. minutu, Midžor 192 : Ilić Vojislav 37, 38, Nikolić Nemanja 34, Krstić Dušan 14, Pešić Branislav 14, Milošević Željko 3,  Ristić Marko, Apostolović Andreja 31. i 35. minut. Žuti kartoni: Zufo: Kljajić Željko 19. minut i Midžor 192: Mančić Mateja 19, Rančić Nikola 19. Crveni kartoni: Raimović Sadrija 23. minut.

Zufo: Stanković Aleksandar, Kljajić Željko, Iseni Enis, Ristić Branislav, Saliji Ramadan, Nikolić Vukašin, Seljimi David, Stošić Danijel, Jovanović Branislav, Milić Nikola, Dimić Slavoljub, Ajeti Bejamin, Mitrović Miloš.

Midžor 192: Ilić Vojislav, Nikolić Nemanja, Krstić Dušan, Pešić Branislav, Milošević Željko, Ristić Marko, Mančić Mateja, Petković Predrag, Rančić Nikola, Pančić Branislav, Apostolović Andreja.