Polet
Ribnica
Omladinci Rudara ubedljivi protiv Zlatibora

Detalj sa utakmice

Ubedljivom igrom,gde su uglavnom bili ti koji su imali kontrolu igre i rezultata, omladinci Baljevačkig Rudara viÅ”e nego zasluženo savladali su Zlatibor rezultatom 5:1, u okviru 7.kola Druge omladinske lige grupa "Zaoadno-moravska". Domaćin je poveo u 8.minutu preko Viktora Vukovića, a posle odličnog prodora Stančića. Četiri minuta kasnije gosti su izjednačili preko Malićevića,posle solo akcije. Jedan od najmlađih na terenu Stefano Benito, vratio je prednost Rudaru u 25.minutu. Tri minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Radojević za vođstvo od 3:1, Å”to je bio i rezultat na poluvremenu. U nastavku ista slika, Baljevčani su diktirali ritam, bili opasniji po gol rivala, a vođstvo je uvećao Zdravković u 56.minutu. Konačan rezultat postavio je rezervista Perović u 80.minutu, udarcem glavom posle kornera koji je izveo Stančić. Baljevački "zeleno-crnih" posle ovog kola sa 8 bodova, zauzimaju osmu poziciju na tabeli.

Ā  Ā  Ā  Ā  Ā RUDAR - ZLATIBOR 5:1 (3:1)

Baljevac. Gledalaca: 50. Sudija: Derdemez (N.Pazar). Strelci: Vuković (8), Benigni (25), Radojević (28), Zdravković (56), PeÅ”ović (80) za Rudar, Malićević (12) za Zlatibor

Rudar: Šutković, Zdravković, Pavlović, Stančić, Vuković, S.Jemuović, Radojević, V.Jemuović, Pitić, Bebinu, Nikolić

Zlatibor: Dumić, M.Čeliković, Saračević, N.Čeliković, Mijatović, Malićević, Raičević, Ječemenica, Ljubojević, Hajrdinović, Jovanović

Omladinske lige Omladinske lige Druga Omladinska "Zapadno-Moravska" grupa Rudar Zlatibor