Maksić odlično prihvata loptu i postiže gol
18'
Prvo poluvreme
Vinogradar hvata priključak za opstanak u Zoni "Zapad"

Napadač Vinogradara - foto: privatna arhiva

U odloženoj utakmici 18. kola Vinogradar je ekipu Levča dočekao u sredu. Domaćinu je ova utakmica važna jer bi pobedom uhvatio priključak za ostanak u Zoni "Zapad". Gosti su utakmicu počeli sa desetoricom a Milenković ušao u igru tek u 46.minutu. Pavlović je u 9. minutu glavom poslao loptu preko gola na centaršut Vukojevića. U 13. minutu sve je lepo uradio Vukojević ali u završnici se spetljao i gubi loptu. Domaćin je poveo u 18. minutu Maksić odlično vara svoje čuvare i postiže gol za svoju ekipu. Petković je povećao prednost svoje ekipe u 24. minutu. Preslabi gosti uspevaju da postignu gol u 28. minutu kada Milićević koristi grešku gomaće odbrane i smanjuje na 2:1. Do kraja poluvremena golove za domaćina postigli su Miladinović u 32. minutu i Maksić svoj drugi gol u 44. minutu.

U drugom delu domaćin je spustio loptu pa je do kraja Savić je u 50. minutu postavio konačan rezultat utakmice 5:1.

VINOGRADAR - LEVAČ 5:1 (4:1)

Zleginje-Stadion Vinogradara. Gledalaca: 100. Sudija: Veljko Petrović (Jagodina) 6,5. Strelci: Maksić u 18. i 44. minutu, Petković u 24. minutu, Miladinović u 32. minutu, Savić u 50. minutu za Vinogradar, a Milićević u 28. minutu za Levač. Igrač utakmice: Maksić.

VINOGRADAR: Radulac-, Mitić 6, Marković 6, Savić 6,5, Radojković 6, Petković 6,5, Maksić 6,5, Miladinović 6 (Milovanović -), Zdravković 6,5, Pavlović 6, Vukojević 6 (Knežević -).
LEVAČ : Jevtić 5,5, Pe.Jovanović 5, L.Krstić 5,5, Jeremić 6, Milićević 6, Milenković 5, Đorđević 5, Milojević 5 (Vrtikapa-), N.Krstić 5, Rajić 5, Pa.Jovanović 5.