Bečej 2003
Vranje
SAS ubedljiv u 1/8 finala Kupa Srbije

Het-trik: Marko Mastilo

Futsaleri SAS-a lako su izaŔli na kraj sa Novopazovčanima i ubedljivom pobedom od 7:2 plasirali se u četvrtfinale Kupa.

Posle duge inicijative ā€žsasovacaā€œ, bravu gostiju otključao je DuÅ”an Radenković u 18. minutu, a u istom Marko Mastilo je udvostručio prednost za rezultat poluvremena.

Na početku drugog dela, raspoloženi Mastilo postigao je svoj drugi pogodak, da bi u 28. minutu, Stefan Stevanović, zatresao mrežu domaće ekipe. Već u narednom minutu Jovan Runjevac je uvećao prednost da bi, het ā€“ trikom, Mastilo stavio do znanja gostima da nemaju čemu da se nadaju ā€“ 5:1.
Kad je sve bilo reÅ”eno, viđena su joÅ” tri gola za konačnih i zasluženih ā€“ 7:2.

SAS: RODIĆ , RADIN, ARANITOVIĆ, MATIĆ, ŠKORIĆ, Gavirlović, Lojpur, Petrović, Radenković, Runjevac, Mastilo , Bačvanski.
SU NOVA PAZOVA: Ni. Vasić, Ne. Vasić, Đukić, Rudić, Vulanović, Džodan , Stevanović, Å iklić, Mitrović, BariÅ”ić, PetruÅ”ić.