Midžor
Rudar Vrška Čuka
Kosovo
FSU Kraljevica u poslednjim sekundama stigla do devete uzastopne pobede

U okviru 9. kola Zaječarske okružne lige Kraljevica je u poslednjim sekundama odnela ceo plen sa uvek neugodnog gostovanja u Podgorcu. Na samom startu viđena su dva brza gola. U 2. minutu “hladan tuš“ za goste. Napadač domaćih Pantelić savladao je golmana Miladinovića ali je nakog postignutog gola već u narednom napadu napustio teren zbog povrede. U 5. minutu najbolji strelac Kraljevice Aleksić donosi brzo izjednačenje – 1:1.

Iako su izabranici trenera Jugoslava Prvulovića bili daleko bolji rival na terenu svih 90 minuta, odbrana domaćih bila je na visini zadatka. I kada su se već svi pomirili sa podelom bodova sjajni Nikola Aleksić nije mislio tako. U poslednjim sekundama meča Shaffer pronalazi Aleksića koji u stilu rasnog golgetera šalje loptu u nebranjeni deo mreže golmana Žurkića za ogromnu radost “vukova“ sa Kraljevice i nastavak pobedničkog niza.

U narednom kolu FSU Kraljevica u gradskom derbiju dočekuje OFK 019 dok Malinik gostuje Trebiču u Sokobanji.

MALINIK (Podgorac) – FSU KRALJEVICA 1:2 (1:1)

PODGORAC: Teren “FK Malinik“. Gledalaca: 80. Glavni sudija: Petar Milić (Sokobanja) Strelci: Pantelić u 2. minutu (Malinik) i Aleksić u 5. i 92. minutu (FSU Kraljevica)

MALINIK: Žurkić, Taricić, Živković, Jankucić, Z. Todorović, A. Todorović, Đekić, Belčić, Pantelić (od 3. Bukić), Kostanović, Madanović
FSU KRALJEVICA: Miladinović (od 35. Stanojković), Ćosić, Brkić, Dinić, R. Žikić (od 92. Radanović), Shaffer, M. Gligorijević, Čikarić, Denić, Aleksić, M. Žikić