Meševo izgubilo dobijenu utakmicu protiv Budućnosti iz Popovca

FK Meševo - foto: Nenad Vatić

Domaća ekipa izgubila je dobijenu utakmicu protiv Budućnosti iz Popovca. U 2. minutu utakmice domaćin je zapretio preko Radovanovića posle kornera šutira glavom a golman Stamenković brani njegov šut. Gosti su  imali lepu priliku u 8 minutu takođe posle kornera Stojanović šutira pored gola. Odlično je golman Stamenković pročitao napad i izašao na vreme čime je onemogućio Maria Markovića da postigne gol u 19. minutu. Dobru igru u prvom poluvremenu domaćin je krunisao u 25. minutu kada Nikolić biva odlično proigran i šutom pod samu prečku pogađa gol gostiju zavođstvo od 1:0. Veoma slabi sudija je u 23 minutu poklonio nepostojeći prekršaj za goste iz koga su gosti mogli da postignu gol, ali je Brkić odlično intervenisao. U 25. minutu gosti su imali sreće kada je Marković pogodio stativu. Trener gostiju je u 34.minutu morao da izvrši prinudu izmenu jer je posle duela sa Živićem Mladenoviću iskočilo desno rame pa je mora da ranije napusti igru.

U drugom poluvremenu sve do 54. minuta domaćin je imao nekoliko šansi da reši utakmicu, u 50. minutu Čolović je izbio sam pred gol gostiju ali se spetljao i izgubio loptu. Nikolić  je odlično pustio loptu Petroviću koji šutira ali je njegov šut izblokiran. Gosti stižu do izjednjačenja u 54. minutu posle katastrofalne greške Čolovića, Stojković postiže gol za 1:1. U 62. minutu posle pritiska Petrovića golman gostiju panično izbacuje loptu u korner a Radovanović posle kornera ponovo preti glavom, ali lopta odlazi preko gola. Čini se da domaći trener nije pogodio sa izmenama i posle promašenih šansi stigla je kazna, pa tako gosti stižu do preokreta u 64. minutu Milanović  postiže gol za 1:2. Oštetio je glavni sudija Nikola Đorđević domaću ekipu pre postizanja pobedonosnog gola Ranđelovića u 75. minutu. Golman Brkić je bio fauliran ali on to nije tako video. Pokušao je Radovanović u 77. minutu po treći put glavom ali i ovaj put pored gola. Na kraju gosti odnose sva tri boda kući.

Meševo - Budućnost (P) 1:3 (1:0)

Meševo - Stadion Meševa. Gledalaca:300. Sudija: Nikola Đorđević (Leskovac) 5. Strelci: Nikolić u 2.5 minutu za Meševo, Stojković u 54. minutu, Milanović u 64. minutu, Ranđelović u 75. minutu za Budućnost (P). Žuti  kartoni: Zdravković, Radovanović, Pavković (Meševo), Ranđelović (Budućnost). Igrač utakmice: Milanović.

Meševo: Brkić 7, M. Marković 6 (F.Petrović 5), Zdravković 6, Radovanović 7, Cojić 6, Smiljković 6,5, Živić 7 (Ristić-), Čolović 5,5 (Pendo-), Savić 6, L.Marković 6,5, Nikolić 7 (Pavlović 5).

Budućnost (P): Stamenković 7, Miletić 7, Milošević 6,5, Stojanović 6,5, M.Ranđelović 7, Milanović 7 (Mitković-), M.Petrović 6,5, Stojković 6,5, N.Nikolić 6,5 (Đorđević -), Mladenović 6, (Stanković 6), Ranđelov 6,5 (Stojev-).

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Istok Meševo Budućnost (P)