Jastrebac
Sloga (D)
FUD ubedljivo savladao Gradinu

FK FUD - foto: Žarko Arsić

FUD je u 20. kolu Prve Rasinske okružne lige dočekao ekipu Gradine iz Pejovca. Bruski "metalci" su ubedljivo pobedili gostujuću ekipu. Mladi Pavle  Deljanin je u 17. minutu doveo domaćina u vođstvo. U 41. minutu Luković je duplirao prednost domaćih na 2:0.

U drugom poluvremenu domaćin je nastavio da postiže golove pa je tako u 47. minutu i kapiten Simić upisao u strelce. Luković je postigao svoj drugi gol  za FUD u 51. minutu. Gosti su do kraja postigli utešni pogodak u 60. minutu a strelac je bio Jovanović.

FUD - Gradina 4:1 (2:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca 100. Sudija: Luka Milanović (Kruševac)7. Strelci: Deljanin 17, Luković 41, 51, Simić 47 (FUD), Jovanović 60. (Gradina). Žuti kartoni: Rakićević (FUD), Pešterac (Gradina). Igrač utakmice: Luković .

FUD: Jovanović 6,5, R.Obradović 6,5, A.Obradović 6,5 Vračarević 7, Jelić 7, Rakićević 7, Nikolić 7, Pavlović 7, Deljanin 7 (Knežević -), Simić 7 (Obradović -), Luković 7,5 (Đorđević -).

Gradina: Stanojević 6, Pešterac 6, Vasić 6, Jovanović 7 (Maksimović -), Lukić 6, Todorović 6, Vasović 6, Lukić 6 (Radmanovac -), Milićević 6, Pacić 6 (Mijailović -), Đurović 6,