Mladost (L)
0 0 pre 2 godine
1 komentara
Гранде
Ekipa Mladosti je u prvom poluvremenu imala više od Igre, ali prvi do pogodka stižu domaći fudbaleri ekipe Vuka, nakon opravdano dosuđene stroge kazne. Realizator sa penala bio je Nikola Matić. Nije dugo trajalo vođstvo Vukova. Posle gužve u šesnaestrcu nakon izvedenog kornera, sudija ponovo svira još jednu najstrožu kaznu koju za goste pretvara u pogodak Radić. Na odmor se odlazi sa rezultatom 1:1. Vukovi su se u drugom poluvremenu konsolidovali, što je uticalo na sam rezultat. Centaršutem iz kornera Vukovi stižu do 2:1 pogodak postiže Momčilo Kostić. Za 3:1 zaslužan je bio Vaso Matić direktnim šutem iz slobodnog udarca, što je izazvalo erupciju oduševljenja među prisutnim gledaocima. Najefektniji gol delo je Nikole Matića koji rezantnim udarcem levom nogom iz slobodnog udarca popularnom "kiflom" šutira I vara golmana i loše postavljeni živi zid gde golman samo pogledom ispraća loptu u gol za 4:1. Konačan rezultat postavlja Miloš Ignjatović, a time se i utakmica privodi kraju rezultatom 5:1. Vidimo se na sledećoj sportskoj priredbi, Pozdrav od Vukova.