Žiča
Ribnica
Vrnjci
Mlada krila - Morava 1:1

Morava je i na trećoj utakmici ove sezone primila gol u samom finišu. Posle dva boda izgubljena u Dragosinjcima tri minuta pre kraja a zatim i jednog u trećem minutu nadoknade protiv Ribnice i danas su ostali bez dva boda u devedesetom minutu. Utakmica veoma tvrda sa malo šansi ali one bolje delo su gostujućih igrača. Najpre je Kovačević glavom šutirao pored same stative, zatim je šut Jovića golman domaćih izbio u korner a dva šuta Đurića zamalo su bila neprecizna. Domaći prete jedino preko Paunovića koji je odlično šutirao.

Kako se meč bližio kraju napetost je rasla pa je zbog dve javne opomene bek gostiju Marko Mitrović morao ranije da napusti igru. Kada se očekivalo da brojčano jači domaćin krene u ofanzivu igrač Mladih krila Barać bez potrebe pravi glupost kada nasrće na Mršovića što je automatski bilo isključenje. Nedugo zatim dok su domaći bili u šoku Miličić kreće sa centra vara 3-4 igrača i dolazi do ivice kaznenog prostora i veštom varkom pretrčava celu odbranu koja se nadala proigravanju i u situaciji jedan na jedan lobuje istrčalog golmana za veliku radost. Na samom isteku devedesetog minuta jednu nabačenu loptu sa strane domaći napadač stiže pre nedovoljno čvrstog Jevtovića i šalje je u praznu mrežu. Samo što se krenulo sa centra Morava je izborila prekršaj na dvadesetak metara. Loptu je namestio kapiten Pavlović, ciljao sam gornji ugao ali je goman domaćih panterskom intervencijom spasao svoju ekipu od poraza.

Treba istaći da sudija nije bio dorastao ovom meču jer je pao pod pritisak domaćih i svirao sve i svašta i stiče se utisak da je propustio priliku da svira penal za Moravu nakon što je oboren Miličić.

Morava: Jevtović, Ma.Mitrović, N.Torlaković, Pavlović, Mi.Mitrović, Mršović, Miličić, Đurić, Milenić, Jović, Kovačević.