Nova Pazova
Smederevo
SAS u poslednjih 20 sekundi ispustio sigurnu pobedu protiv Studenta
05.11.2021 ZR KLIK

Fudbaleri SAS-a u okviru 7. kola Druge futsal lige, pred oko 250 gledalaca u Kristalnoj dvorani, ugostili su KMF Student iz Beograda i u poslednjim sekundama meča ispustili sigurnu pobedu odigravŔi nereŔeno 6:6.

Poveo jeĀ  Sas u 2. minutu nakon Å”to je Lojpur iz slobodnog udarca sa 10 metara, nakon snažnog i preciznog Å”uta,Ā  pogodio raÅ”lje golmana gostiju Margetića.

U 12. minutu fudbaler Studenta Brkić upućuje Å”ut, Kokotović se naÅ”ao na drugoj stativi i rutinski pogodio za 1:1. Kapiten gostiju Veličković u 19. minutu ruÅ”i Matića u Å”estercu, sudija Majstorović svira penal. Lojpur izvodi najstrožu kaznu i pogađa za vođstvo Sas-a na poluvremenu od 2:1.

Vukoje nakon odličnog solo prodora po desnoj strani pogađa suprotan ugao za 3:1 u 26. minutu utakmice. Nakon toga Mitić u 30. minutu postiže gol za goste i smanjuje na 3:2.Ā  Aranitović u 32. minutu izvodi korner, dodaje loptu Lojpuru koji je snažno Å”utira i Å”alje u mrežu za 4:2.

Gosti u 34. minutu prekoĀ  Brkića smanjuju na 4:3.Ā  MatićĀ  dva minuta kasnije povlači kontru, dodaje loptu na desnuĀ  stranu zaĀ  Živanova koji povećava na 5:3.Ā  Gosti opet sustižu i u 38. minutu preko Brkića pogađaju za 5:4. U istom minutu Tomin asistira za Å korića koji postiže pogodak za 6.4.

Gosti idu na sve ili niÅ”ta i igraju bez golmana, tada na scenu, u poslednjih 16 sekundi, stupa raspoloženi BrkićĀ i na nevericu domaće publike i igrača postiže dva pogotka zaredom za konačnih 6:6.

KFM SAS: Rodić, Lojpur, Živanov, Aranitović i Matić. Zamenici igrača: Popović, Mastilo, Tomin, Vukoje, Petrović, Škorić i Šarenac.
STUDENT: Margetić, Mitić, Kokotović, Majstorović i Brkić. Zamenici igrača: Čičković, Radojčić, Veličković i Šmrkić.