Spartak
Spartak
Palež i Novi Sad na ravne časti

KMF Palež - Obrenovac (foto: arhiva kluba)

Pred punom halom u Obrenovcu akteri su prikazali zanimljivu i lepu za oko igru. Gosti su za šest minuta stekli prednost od dva gola, preko Popovića i Lazića, bili bolji u prvom poluvremenu. U nastavku Palež, bodren od svojih navijača preuzima inicijativu i efektnim  golovima raspoloženog i preciznog Perišića i Grujičića poravnava rezultat.

Na kraju obrenovački futsaleri mogu da žale za celim plenom jer su preko Uroševiča i strelca Ž. Grujićića imali dve kolosalne prilike za pobedu.

Palež (Obrenovac)  - Novi Sad  2:2 (1:2)

Hala u Obrenovcu. Gledalaca oko 500. Strelci: 0:1 Popović u 3, 0:2 Lazić u 6, 1:2 Perišić u 18, 2:2 Grujičić u 30.minutu. Sudije: Aleksandar Jankšić, Bojan Burojević, Strahinja Radović.

Palež: Roksić, Perišić, S. Grujićić, Dimić, Pavličević, Stefanović, Cerović, Trubajić, Ž. Grujičić, Radovanović, Urošević.

Novi Sad: Radmanović, Popović, Rnić, Savković, Stanić, Lazić, Šmit, Iliç, Stamenić, Jevtić, Lučanović, Đurić, Avdalović, Latinović.