Meševo
Levač
Marjan Mijajlović debitovao pobedom na klupi Kušiljeva

Detalj sa meča - foto: Jovica Mladenović

Na svom prvom zvaničnom debiju kao trener na klupi FK Kušiljevo iskusni drugoligaški igrač Mijajlović u prvoj sezoni nakon završetka uspešne karijere debitovao je pobedom u okviru Zone ''Zapad''. Mijajlović je na klupi kluba iz Kušiljeva na utakmici prvog kola između ekipa Kušiljevo i OFK Lugomir Rakitovo slavio rezultatom 3-0 (2-0).

Novi trener Kušiljeva je svojom taktikom je nadmudrio protivnika, spojivši u ekipi mladost i iskustvo, gde je domaća ekipa dominirala čitavom utakmicom.  Već u 4. minutu domaći su poveli golom Ristića, i nakon postignutog gola su nastavili dominaciju na terenu. Nakon toga na scenu je stupio mladi Anđelković bonus igrač po pravilima FSS i sa svojih 17 godina postigao svoj prvenac u 35. minutu u seniorskoj konkurenciji čime je opravdao očekivanja trenera Mijajlovića, što je ujedno i bio rezultat poluvremena.

U nastavku susreta gosti su pokušali pritiskom u prvih 10 minuta da postignu gol i smanje rezulta, ali na golu ekipe Kušiljeva je bi iskusni čuvar mreže. U tim trenutcima domaći odbijaju nalete gostiju i preuzimaju terensku inicijativu koju su krunisali pogotkom za konačnih 3-0. Gol je postigao iskusni Marko Popović, koji je evro-golom pod prečku sa preko 20 metera dotukao protivnika u 77. minutu, a nakon toga ekipe su polako meč privele kraj, a u završnici  utakmice šansu su dobili mlađi igrači u oba tima.

Na kraju utakmice novi strateg domaćih Mijajlović je imao pohvalne reči na račun igre svojih pulena.