Ušće Novi Beograd
Zvezdara
BASK
Uspavanka u Surčinu

Jedinstvo i Radnički iz Obrenovca na gradskom stadionu u Surčinu zatvaraju 22. kolo Srpske lige Beograd. U prvom periodu meča viđen je fudbal pun kalkulacija, obe ekipe vode više računa o svom golu i igraju bez rizika. Prava anti propaganda fudbala, lopta je bila više van, nego u igri. Jedinu ozbiljniju akciju sa šansom za gol napravili su gosti u prvom minutu nadoknade vremena, Aleksić je šutirao glavom sa 7-8 metara, golman Novaković je bio siguran na gol liniji.

Treći minut nastavka obeležio je veteran Surčinaca Žmirić, posle prodora kada se oslobodio dva protivnička igrača, šutirao je sa 14 metara, lopta je okrznula prečku i završila u gol autu. Taj uvod je bila samo iskra koja je brzo gasnula, apatija u igri i veliki broj grešaka su obeležili nastavak. Devedeset i kusur minuta ničega od fudbala.

Surčinci sledeće nedelje gostuju na Zvezdari, dok Radnički dočekuje novobeogradskog imenjaka.

JEDINSTVO - RADNIČKI (OB) 0:0

STADION: FK Jedinstvo. GLEDALACA: 250. GL.SUDIJA: Gospavić Ivan. POM.SUDIJE: Đorđević Ratko i Jeremić Milan. ŽUTI KARTONI: Živanović, Maksimović i Žmirić (Jedinstvo), Aleksić (Radnički Ob).

JEDINSTVO: Novaković, Živanović, Vukićević (Bukvić), Jovanović, Maksimović (Antić), Stanić, Gavrilović, Mikić, Ranković, Žmirić, Radić (Goronja).

RADNIČKI (OB): Kašić, Miletić, Raonić (Lazić), Đorđević, Čermelj, Vukosavljević (Đurić), Markoski (Pantazis), Ćorić, Popović (Arsović), Milunović, Aleksić (Pavličević).

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Beograd Jedinstvo Radnički (O)