Cement
Dolina
Srpska liga Vojvodina: Sloga ā€“ Donji Srem 0:3
20.03.2011 Ž. Radivojević

Disciplinovanom i strpljivom igrom Donji Srem je postigao još jednu pobedu koja ga je učvrstila na liderskoj poziciji. Samo u prvim minutima domaćin je bio opasan po gol Varge (dobar šut Mijina u 9. minutu). Desetak minuta kasnije Tošić proigrava Šušnjara, ali Pejić je bio na visini zadatka. U 32 minutu Djukanović šutira pored gola Sloge. Isti igrač je bio u lepoj prilici i šest minuta kasnije. U nastavku utakmice, Donji Srem  u potpunosti preuzima igru. Prvu priliku imao je Djukanović u 58. minutu kada iz slobodnog udarca pogadja prečku gola Sloge. Dva minuta kasnije gol: Prljević proigrava Tošića, koji prizemnim udarcem sa oko 25 metara šalje loptu u donji levi ugao Pejića.  Posle izvedenog kornera Mirkovića u 70. minutu, odbijenu loptu prima  Josimov i dobro odmerenim udarcem sa dvadesetak metara postiže drugi gol za goste. Sve dileme (ako ih je i bilo) razrešio je golom Milanović u 75. minutu.

Temerin – Strelci: 0:1 Tošić u 60, 0:2 Josimov u 70, 0:3 Milanović u 75. minutu. Gledalaca: 200. Sudija: Milan Mišić (Zrenjanin) 7. Žuti karton: Prljević (Donji Srem). Igrač utakmice: Branislav Tošić.

Sloga: Pejić, Bajić, Klisura, Miljanović, Tomić, Berić, Vasin (Tintor), Suvajdžić, Gajin, Mijin (Kresojević), Tomić (Jevtić).
Donji Srem: Varga, Marković, Prljević , Lakić-Pešić, Josimov, Antunov (Beronja), Čordašić, Mirković , Tošić, Djukanović (Milanović), Šušnjar  (Ristić).