Polom
Internacionalac Saša Mitić i vredni predsednik Saša Popović, vraćaju Jedinstvu stari sjaj!

Slobodno možemo reći, Saša Mitić je preporodio Jedinstvo. Kao što je to ranije činio Bojan Panajotović, zajedno sa neumornim Sašom Popovićem, predsednikom, sada to čini pirotski internacionalac.

U igri Jedinstva videla se veća energija, dobra igra! Videlo se nekoliko mlađih igrača. Nije to više tim fudbalera pri kraju karijere. Zato je Saša Mitić na pravom putu!

Braća Filipović komanduju timom, Petković je jedan od najboljih pirotskih zonaških fudbalera! Vacić, Nikolov, Kovač, Bošković, sigurni golman  Đorđević već su provereni i standardni u timu!

Nova snaga, novi kvalitet u timu sigurno je još jedan mlad igrač, dete iz fudbalske porodice, Mladen Cvetković, koji će biti pravi naslednik oca  Deše Cvetkovića, jednog od najtalentovanijih, ali i "najnemirnijih" pirotskih fudbalera.

Uz sve to, Jedinstvo ima golgetera Željka Miloševića koji, zbog obaveza koje ima, ne trenira dovoljno, ili možda više ne želi da čeka šansu u Radničkom.

Pored toga, Saša Mitić nam je rekao da nedostaje još nekoliko fudbalera. Dakle, Mitić je na putu da napravi tim koji će tek igrati dobro.

Meč je počeo u znaku domaćih i tako se završio. Ubedljivo vođstvo, umalo nije "prodato", jer su uporni gosti u drugom poluvremenu napali, dali gol iz penala i ozbiljno pretili. Dobra igra, korektno ponašanje oba tima, odlično sudjenje, karakteristike jednog prijatnog nedeljnog prepodneva!

Zona Istok: Jedinstvo (P) - Knjaz 3:2 (3:1)

Strelci: 1:0 Vacić 8. minut, 2:0 Kovač 22. minut, 3:0 Milošević 31. minut, 3:1 Milenkoić 39. minut i 3:2 Manić 53. minut iz jedanaesterca.