Graničar
Srem
Međuopštinska liga Srem - Istok: Dunav - Sremac 0:5

Dunav - Sremac

Već uvodni minuti sdu pokazali u kom će se pravcu utakmica razvijati. U 15, minutu Milić se izborio za loptu, prosledio je uz levu aut liniju Predragu Tadiću: sledi odlično upošljavanje Stojčevića i to je 0:1. Prednost je Sremac uvećao u 43, minut: Kresojevič je uz ugla centrirao, Nedeljković posle skoka pogađa prećku, ali se lopta potom odbija u mrewžu. Dominacija Sremca nastavljena je i u drugom poluvremenu. Posle nespretne intervencije Kotarca, Predrag Tadić je u 75, minutu povećao prednost gostiju iz Deča. U 85. minutu na delu su bila braća Petrović: Vladimir Petrović je sa sredine terena uposlio brata Božidara, koji prelepim lob udarcem šalje loptru iza leđa Kotarca. Konačno, u 87. minutu 0:5: Lilić sjajno upošljava Petra Majstorovića, koji se oslobađa dvojice igrača Dunava i postiže još jedan gol Sremca.

NOVI SLANKAMEN. Igralište: FK Dunav. Sudija: Radovan Vejić (Buđanovci); pomoćnici: Bjelan Nikola (Hrtkovci) i Borisav Jovanović (Ruma). Delegat: Dragan Dokmanović (Inđija)Strelci: 0:1 Stojčević u 15, 0:2 Nedeljković u 39, 0:3 P. Tadić u 75, 0:4 B. Petrović u 85. i 0:5 P. Majstorović u 87. minutu. Žuti kartoni: Milišević i Dudić (Dunav), V, Petrović, M. Petrović i Nedeljković (Sremac). Igrač utakmice: Miloš Stojčević.

DUNAV: Kotarac 5, Cincurak 6, Kovanić 6, Vučenović 6, Dudić 6, Surducki, Arsić 6 (od 62. Srijemac), Jokić 6 (od 62. Jovanović), Bugarin 6 (od 26. Prelić), Milešević 6 (od 60. Suković i Popadić 6 (od 62. Oncović).

SREMAC: Šljukić, M. Marčeta 7, Stojković 7, M. Majstorović 7 (od 72. V. Petrović), P. Majstorović 7, P. Tadić 7 (od 80. B. Petrović), Kresojević 7 (od 46. M. Petrović 7), Nedeljković 7, S. Tadić 7, Stojčević 8 (od 72. Lilić) i Milić 7 (od 46. Lapčić).