Mladost (L)
IMT
Rad
Četvorka Zvezde protiv TSC

Na samom početku i pored konstantnih napada domaćih, odbrana TSC-a se pokazala čvrstom. Prvu stopostotnu priliku domaći stvaraju tek u 22. minutu kada Nikola Mituljikić sa 7-8 metara loptu Å”alje iznad gola. Isti igrač se iskupio za promaÅ”aj 10 minuta kasnije kada ga je dubinskom loptom sa svoje polovine u srcu Å”esnaesterca pronaÅ”ao Leković, te mu nije bilo teÅ”ko da savlada Vojvodića.Ā  Posle nekih par minuta Branković Å”utira lepo sa 16 metara, zamalo kraj stative, a isti igrač u 45. minutu izlazi sam pred Vojvodića i lukavo Å”alje loptu preko njega za 2:0 na poluvremenu.

U prvom minutu nastavka ponovo Leković Å”alje dubinsku loptu u Å”esnaesterac, Stanković je proćerdao dobru priliku za Zvezdu. Stanković u 49. minutu pogađa stativu Å”utem sa 15 metara, a do trećeg pogotka domaći dolaze u 54. minutu, strelac je ponovo Nikola Mituljikić na dodavanje Krstića. U 58. minutu Stanković propuÅ”ta i treću Å”ansu Å”utiravÅ”i sa 4 metra pored gola.

Zvezda vrÅ”i neprestani presing na zadnju liniju gostiju, a u 60. minutu Branković se dokopao lopte posle greÅ”ke odbrane i Å”utirao sa desetak metara, golman gostiju kratko odbija do Jovana Mituljikića koji nespretno reaguje i sa 3 metra ne pogađa prazan gol. Branković je raspoložen za igru i 4 minuta kasnije Å”alje loptu na drugu stativu do Jovana Mituljikića koji kasni za tren i ova Å”ansa odlazi u nepovrat.

Zvezda neprestano napada i stvara Å”anse, gosti su posle trećeg primljenog gola kao raÅ”timovani orkestar, apsolutno inferiorni u odnosu na domaćina. U 66. minutu Jovan Mituljikić na centarÅ”ut Ćurića Å”utira glavom sa 8 metara, ali ponovo nema sreće jer lopta odlazi tek za neki centimetar pored stative. Samo 3 minuta kasnije i rezervista Bačanin ima Å”ansu, ali njegov udarac sa desetak metara udaljenosti brani Vojvodić.
Rakić se obrukao u 76. minutu kada sa 7 metara pogađa stativu umesto gola, ali je samo 2 minuta kasnije Zvezda postigla i četvrti pogodak. Posle izvedenog kornera Knežević se naÅ”ao sam na 2 metra i samo poturio nogu i prosledio u gol. Ovom pobedom Zvezda je preuzela prvo mesto na tabeli od Brodarca makar na dan, dok se TSC nalazi u zlatnoj sredini tabele.

CRVENA ZVEZDA - TSC 4:0 (2:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veÅ”tačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Trifković Dejan. POM.SUDIJE: Bogićević Dragan i Bogićević Goran. STRELCI: N.Mituljikić 32. i 54.min, Branković 45.min i Knežević 78.min (C.Zvezda). ŽUTI KARTON: Dmitrović (TSC).
CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Lazić, Krstić (Petrović), Leković, Đurić, Ćurić (Rakić), Stojanović (J.Mituljikić), Stanković (Bačanin), Knežević, Branković, N.Mituljikić (Gajinov).
TSC: Vojvodić, Kudrić, Milinković, Kangrga, Dmitrović, Borić (GardaÅ”ević), Rakić (Å uÅ”njar), Zekić (DudaÅ”), Beskorvajni (Kolundžija), Ćalić, Krsmanović (Mitić).