Radnički (N)
GFK Dubočica

Poraz Vranjanaca u vrlo važnoj utakmici: Dinamo - IMT 1:3

07.03.2021 Vranjenews

Uprkos tome što su najavljivali pobedu protiv IMT-a na svom terenu u Vranju u "utakmici biti ili ne biti" za opstanak u ligi, fudbaleri FK Dinamo Vranje poraženi su u nedelju u 20. prvenstvenom kolu od gosta iz Beograda sa 1:3 (1:1).

Stvari se od početka nisu dobro razvijale po Vranjance. Gosti su rano poveli, već u 13. minutu golom Vladimira Lučića, a sve što je Dinamo uspeo je da izjednači petnaestak minuta kasnije preko Davora Nedeljkovića (27. minut).

Nerešenim rezultatom otišlo se na odmor, ali je IMT već u drugom minutu nastavka utakmice poveo golom Ognjena Dimitrića, da bi gosti u 63. minutu otišli na dva gola prednosti za konačnih 1:3, a strelac je ponovo bio Dimitrić.

Dinamo je posle ovog kola ostao na 18 bodova i zauzima šesnaestu poziciju na tabeli Prve lige.Iza njega su samo Zemun i Sloga iz Kraljeva (ekipe koje su u ovom kolu osvojile po bod) sa po 16 bodova. Vranjanci će u narednom kolu gostovati jedanaestoplasiranim Trajalu u Kruševcu.

Izvor: vranjenews.rs