Trudbenik
Rubin
Beli Orlovi
Druga pobeda posle četiri poraza FK Kamenorezac76

Posle tri uzastopna poraza kod kuće i u gostima, fudbaleri Kamenorezca 76 iz Dublja su u 6. kolu prvenstva Druge Rasinske okružne lige na igralištu u susednom selu Štulac slavili drugu pobedu. Ovoga puta nad ekipom Ušće 3:1 poluvreme 2:0. Tokom celog susreta obe ekipe pružile su solidnu igru sa šansama za pogodke, ali su se igrači ispromašivali. Igra je bila i na momente oštra, već u 10. minutu posle faula nad domaćim igračem glavni sudija Bojan Popović dosudio je slobodan udarac, pa je sa oko 20 metara preciznim šutem kapiten i golgeter Kamenorezca 76 Darko Blagojević postigao vodeći pogodak 1:0. Na 2:0 rezultat je povećao Stefan Simić 2:0 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

FK Kamenorezac 76 Dublje

Na samom početku drugog dela utakmice u 47. minutu lepa akcija ekipe Ušće posle dodavanja, snažan i precizan šut, završio je u mreži danas izuzetno dobrog mladog čuvara mreže dubljana Petrašinovića,tako su gosti smanjili rezultat na 2:1. Igralo se i dalje otvoreno a igrači su promašivali izgledne prilike za pogodke. Ipak u 64. minutu domaći su pogodkom Stefana Udovičića postavili konačan rezultat 3:1. Glavnom sudiji Popoviću pomagali su mahanjem Dejan Palić i Aleksandar Novičić, delegat utakmice bio je Goran Gašić.

U narednom 7. kolu Kamenorezac 76 gostuje u Starom Trsteniku kod istoimene ekipe. Ovom drugom pobedom dubljani su trenutno na 12. mestu tabele sa 6 osvojenih bodova i sa dosta negativnom gol razlikom.