Metalac AV
Big Bul
Kup: Donji Srem ā€“ Mladost 3:0
20.05.2010 Ž.R

Nastavljena je pobedonosna serija Donjeg Srema na „Suvači“. Utakmicu je obeležio trostruki strelac Ćirić, koji se uz malo više sportske sreće mogao još koji put upisati u listu strelaca (prečka u 5.  i stativa u 85. minutu). Protiv gostiju iz Bačkog Jarka, domaćin je sve vreme držao igru pod kontrolom i samo je početkom drugog poluvremena (ulaskom Višekrune) imao mali pad u igri. Odlične prilike da savladaju vrlo dobrog Vasiljevića imali su i Tošić ( 16.), Jovanović (69.), Beronja ( 38. i 70. minut,  neiskorišÄ‡en penal). Gosti su samo preko Pavlovića u 53. minutu mogli nešto više uraditi.

PećinciStrelac: 1:0, Ćirić u 22, 2:0 Ćirić u 83. 3:0 Ćirić u 87. minutu. Gledalaca: 150. Sudija: Vladimir Perin 7. Pomoćnici: Danijel Šipoš i Blagoje Mijailović (svi iz Vršca). Igrač utakmice: Nikola Ćirić.

DONJI SREM: Varga, Tošić, (Ristić), Prljević, Bukorac, Beronja, Ćirić, Radišić, Lakić-Pešić, Jovanović, Antunov, (Cvjetinović).
MLADOST: Vasiljević, B. Bajić7, Kovačević, Zoranović  (Kozomora), Pajić, Kraguljac (Vratunić), Radoja, Djukić (Višekruna), K. Bajić,  Džogović, Pavlović.

Fudbal Fudbal Srpska liga "Vojvodina" Donji Srem Mladost (BJ)