Mladost (B)
OFK Napredak 1929
NZ: Topličanin - Pukovac 1:2
12.09.2009 Marija Kostić

Veoma loša igra domaćih, koji su bili totalno nadigrani. Prokupčani su prvi zapretili u 4.minutu kada Momčilović pogađa prečku.A onda dve stopostotne šanse gostiju u 15,odnosno 20.minutu,ali prvi put gol spašava golman Gligović, a drugi put greše napadači gostiju. Ali su ipak samo minut kasnije došli do vođstva.Do kraja prvog dela Prokupčani su imali samo još jednu šansu,ali kapiten Jović nije dobro zahvatio loptu volejom.
U drugom poluvremenu,u 65.minutu stopostotna šansa za domaće, ali Jovanović iz blizine pogađa gomana.A onda sledi kazna,gosti postižu još jedan gol,na šta su navijači Topličanina počeli da napuštaju tribine.A onda presing igrača Topličanina,i uspeli su da postignu gol preko Momčilovića.Usledile su scene valjanja Pukovčana po terenu kako bi ukrali dragocene minute.U 85.minutu oštar start jednog od gostujućih igrača nad A.M.Jovićem,onda je Jović ustao i nasrnuo na njega,i izazvao nered na terenu.Kada su se strasti smiile,Jović dobija crveni karton. Do kraja je ostalo 1:2, još tri boda su otišla u nepovrat.

Prokuplje
-Stadion kraj Toplice. Gledalaca: 400. Sudija: Grujić (Niš). Rezultat: Topličanin-Pukovac 1:2. Strelci: 0:1 u 21,0:2 u 72,1:2 Momčilović u 80.minutu. Žuti kartoni: Krstić, Petrović, Mijalković. Crveni karton: A.M.Jović.

Topličanin: Gligović, Pantić, Stojanović, A.D.Jović, A.M.Jović, Mijalković, Milosavljević, Momčilović, Krstić, Jovanović, Petrović.