Čukarički
Napredak
Vojvodina
Dva minuta delila fudbalere Radničkog od zaslužene pobede!

Samo dva minuta delila su mlade fudbalere Radničkog od velike radosti i značajne pobede posle serije poraza. Pirotski tim, posebno dobro odigrao je prvo poluvreme, kada je i bilo nekoliko povoljnih prilika, a brzonogi, talentovani Aleksandar Đordjević je posle centaršuta u 28. minutu doveo domaćina u vodjstvo.

U nastavku utakmice "romantičari" su preuzeli inicijativu, ali bez nekih posebnih prilika pred golom. I u tom periodu domaći tim mogao je da savlada golmana Nedovića i obezbedi pobedu. Odlični  centarfor, snažni Milovnović, koji je bio stalna opasnost pred golom veoma do brog Cvetanovića, je pred kraj meča preciznim udarcem sa 15 metara pogodio levi ugao.

Šteta za pirotski tim, jer su sveukupno, igrom, velikim zalaganjem i prilikama zaslužili da još jednom pokažu da se  nezasluženo nalaze na dnu tabele. Sveukupno gledali smo veoma kvalitetnu utakmicu i veoma dobro suđenje.

Omladinska liga Srbije 23.kolo: Radnički - OFK Beograd  1:1 ( 1:0)

Pomoćni teren - Gradskog stadiona. Strelci 1:0 Đordjević u 28. minutu, 1:1 Milovanović u 88.minutu. Sudije D.Manojlović (Knjaževac), M.Mitić (Svrljig) M.Jovaović ( Zaječar).

Radnički : Cvetanović 7, C.Yang 6, Kamenović 7, Lučić 7, Mijalković 7, Mijatović 7, Li 7, ( M.Cvetković), S.Yang 7 (l.Ćirić), Djordjević 8, Wei7  (J.Lučić) Yao7. Rezerve : Stanimirović, M.Cvetković, D.Cvetković, J.Lučić, Jovanović, L.Ćirić, V.Ćirić.