Lasta
0 0 pre 6 godina
1 komentara
Ronaldinho
Na veoma vrucem gostovanju fudbaleri Napredka odrzali čas fudbala ! Od prvog minuta pokazali želju, volju i snagu i posle sjajne saradnje po desnoj strani gol postize NENAD BOŠKOVIĆ! Nastavljena je dominacija gostiju u prvom poluvremenu i posle jednog prekida kapiten gostiju Radovic sjajnim centarsutom pronalazi STEVANA ĆURČIĆA koji postize drugi pogodak za Napredak ! Domacin pocetkom drugog poluvremena pravi pritisak ali nakon kontre Gostiju golobradi momak DJORDJE ANDRIJASEVIC postize i treci pogodak za goste. Napadi gostiju se nastavljaju i nakon jos jednog prekida na centarsut Vladice Bošković četvrti pogodak na meču postize ponovo sjajni NENAD BOŠKOVIĆ. Ubrzo nakon gola svoju sjajnu partiju svojim trecim pogodkom krunise NENAD BOŠKOVIĆ i postavlja konacnih 0:5 za odlicnu ekipu Napredka ! Jos jedna zaslužena pobeda Napredka !