Azbukovica
Stolice
Luk
MOL Jadar: Rađevac – Borac (K) 3:0

Terenska inicijativa Rađevca u prvom poluvremenu nije urodila plodom. Igrali su domaći dobro na sredini terena, gradili igru, stvarali šanse, ali zbog nespretnosti pred golom ili odličnih intervencija golmana Lukića mreža gostiju je mirovala. U nekoliko navrata su u dobrim šansama bili Aličić, Radivojević, Kikanović i Nikola Pajić, ali je lopta završavala u naručju golmana Lukića ili pored gola. Najpovoljniju priliku imao je Radivojević u 31' kada, posle dobre akcije Nikole Pajića i Kikanovića, upućuje oštar šut ka golu. Golman uspeva da odbije loptu visoko u vazduh a ona mu se vraća u naručje. Gosti su pripretili jedino u 43'. Nikodinović se našao na oko 30 metara od gola i uputio šut pod prečku. Do tog trenutka nezaposleni Mijailović bez problema hvata loptu. U nastavku je ponovo pokušao Radivojević da oproba šut, ali lopta za malo prolazi pored stative. I, napokon, u 54' domaći dolaze do prednosti. Dobro upošljen od Zarića, Kikanović prolazi nekoliko prepreka i šalje loptu u mrežu, sada nemoćnog Lukića. Pet minuta kasnije isto to ponavlja Radivojević i topovskim udarcem pod prečku dovodi domaće do prednosti od 2:0. Stvoreno je još nekoliko povoljnih prilika, ali je lopta završavala pored gola ili u naručju odličnog golmana Lukića. U 89' Radivojević snažno šutira i pogađa stativu. U nastavku akcije posle odbijene lopte, Jović pravi prekršaj nad Kikanovićem za najstrožu kaznu. Siguran realizator je Stanić. U poslednjem minutu utakmice Cvijić se odlučio na šut sa oko 20 metara a Lukić ispod prečke izbija loptu u korner. Ovu fer i korektnu utakmicu veoma dobro je odsudila mlada sudijska trojka na čelu sa Jeftom Markovićem.

Krupanj: Stadion Rađevca. Gledalaca: oko 100. Sudija: Jefta Marković (Mali Zvornik). Pomoćnici: Milica Kikanović (Loznica) i Aleksandar Velimirović (Krupanj). Delegat: Ljubomir Ćirić (Loznica). Strelci: Kikanović 54', Radivojević 59' i Stanić 89' (11m). Žuti kartoni: Stepanović 39', Bakić 54', Milutinović 60' i Jović 89' ( svi iz Borca). Igrač utakmice: Slavišs Radivojević (Rađevac).

Rađevac: Mijailović, Todotović (Ristić od 72'), Petković, Gošić, Selimović, Đuričić, Zarić, Radivojević, Kikanović, Pajić N. (Cvijić od 84'), Aličić (Stanić od 59').
Borac: Lukić, Ranković, Aleksić, Tadić, Simić, Bakić, Maksimović (Milutinović od 59'), Nikodinović (Jović od 84'), Stepanović, Mirković, Dimitrić (Ranković od 62').

Fudbal Fudbal Medjuopštinska liga Jadar Radjevac Borac(K)