Grdica
Zvezda
Mladost (V)
MFL Kraljevo: U Metikošima jak vetar i kiša golova

Fudbaleri Mladih krila oprostili su se pobedom od svojih navijača. Iako je sve vreme duvao jak vetar prikazana je dobra igra i viđeno osam pogodaka. Goleadu je započeo Tanasković kada je dobo propratio šut saigrača Miloša Lukovića i odbijenu loptu od golmana sproveo u mrežu. Posle samo sedam minuta već je bilo 2:0 a strelac je bilo upravo M. Luković koji je vešto izbegao ofsajd zamku i matirao golmana Stevanovića. To su bili i najzanimljiviji momenti u prvom delu susreta uz neprecizan šut Stepanovića kada je lopta pogodila desnu stativu domaćina.

Sa utakmice u Metikošima Mlada krila - Gruža

U nastavku najpre se agilni Ilić upiisao u strelce a potom je Tanasković šppostiugao svoj drugi i četvrti gol za domaćine.A onda na scenu stupaju gostujući fudbaleri predvođeni odličnim Stepanovićem. Najpre je asistirao kada je mrežu Mladih krila pogodio rezervista Grabovac a potom je za samo četiri minuta dva puta naterao Ristića vrlo dobrog vratara Mladih krila da kapitulira. Bilo je to 4:3 za domaćine ali gosti su i dalje kidisali u želji da poravnaju rezultat. Ipak, čudo se nije dogodilo a za to se pobrinuo Stefan Luković. Uspeo je po peti put da pogodi mrežu Gruže.

Ilić, desno, slavi treći pogodak domaćina foto: STOLE

MLADA KRILA - GRUŽA 5:3 (2:0)

METIKOŠI - Gledalaca 50. Sudija: Branislav Radenković (Ruđinci). Strelci: Tansković u 7. i 67. M. Lukoviuć u 14. Ilić u 61. S. Luković u 86. (Mlada krila), Grabovac u 62. Stepanović u 72. i 76. (Gruža). Igrač utakmice: Danijel Tansković (Ml. krila).

MLADA KRILA. Ristić 6,5, Ilić 7, Baković 7, N. Kosovac 7, B. Radzunović 6,5 (Bojković 6), Marjanović 7, P. Kosovac 6,5, M. Radunović 7, S. Lukoviuć 7, Tanasković 8, M. Luković 7,5

GRUŽA: Stevanović 6, Đ. Babić 6, Vuković 7, I. Babić 7, Z. Tomović 6 (Grabovac 7), Pavlović 6,5, S. Tomović 7, Radulović 6, Todorović 6,5, Stanišić 6,5, Stepanović 8.