Plaskovac
Ranilović
Jasenica
Pobeda za mirniji završetak jeseni

Fudbaleri Sloge ostvarili su veoma važnu pobedu savladavši, u okviru 10.kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola, ekipu B2000 iz Aranđelovca rezultaom 2:0. U duelu dve prilično izjednačene ekipe, u meču u kome su oba tima igrala angažovano i požrtvovano, utisak je da su domaći (uz malo sportske sreće) ipak zasluženo došli do bodova. Kuriozitet je da gostujući fudbaleri ni u svom četvrtom nastupu u Zagorici nisu uspeli da postignu gol.

Domaći  su u već u 1.minutu postigli pogodak.Č.Petrović je posle asistencije V.Petrovića, sa 5.metara savladao svog prezimenjaka na golu gostiju I.Petrovića. Posle šoka na startu, gosti su se brzo konsolidovali i bili u prilici u 8.minutu, kada je Teofanović šutirao  sa 10-ak metara,a golman domaćih Jelesijević odbranio. Domaći su do gola mogli u 23.minutu. Milić je uposlio ..Petrovića, a ovaj 20-ak metara iskosa sa leve strane pogodio prečku. Najizgledniju priliku za gol gosti su imali u 43.minutu. Lekić je u svom šesnaestercu igrao rukom, pedantni sudija Nikolić dosudio najstrožu kaznu, a udarac Popovića odbranio Jelesijević.

Drugo poluvreme počelo je prilikom domaćih Č.Petrović je sa 10-ak metara pogodio prečku. Domaći su do drugog gola stigli u 55.minutu. V.Petrović je izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa desne strane. Gostujući čuvar mreže na kratko intervenisao, a odbijenu loptu Ivanović poslao u mrežu.Najizgledniju priliku u drugom delu gosti su imali u 68.minutu, ali je udarac Ležaje (nakon dobrog dodavanja Sarića)  sa 7-8 metara završio pored gola. Domaći su pobedu mogli učiniti i ubedljivijom u 87.minutu,šut Č.Petrovića sa 10-ak metara zavšio je u rukama njegovog prezimenjaka na golu gostujuće ekipe. Poslednju priliku na meču imali su gosti. Mitrović je tukao sa 10-ak metara u 88.minutu, a golman domaćih sigurno intervenisao.

Sloga (Zagorica) - B2000 (Aranđelovac) 2:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 30. Delegat:Dragan Radivojević (Banja). Sudija:Zoran Nikolić (Ovsište), pomoćnici:Đorđe Stevanović (Vinča) Miloš Jovanović (Božurnja). Strelci:Č.Petrović u 1. Ivanović u 55.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Milić (Sloga).

Sloga:Jelesijević, Miloš Stevanović, Lekić (od 58. Ivanović), Vesić, Milan Stevanović, Milić, Jovanović, J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, Grujičić.

B2000:I.Petrović, Vojčić (od 62. Sarić), Jovanović, Milivojević, Subotić, Zarić, Mitrović, Teofanović, Popović, Gojković, Ležaja.